تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۸:۲۹:۲۸
کد خبر : 14092

اعتراض به سرزمین کهن توسط برخی امروز ویروزبه حریم مردم خسارت وارد کرد+تصویر

دزنا ۲۴” امروزظهر  برخی از  بختیاری مقیم دزفول هنگام اقامه نماز جمعه  وشعاردادن برعلیه سیاست های  صداوسیما جمهوری اسلامی ایران تجمع غیرقانونی کرده وموجب برهم زدن نظم عمومی شهر شدند . برخی از حاضرین درمحل درگفتگویی به خبرنگار ما افزودند : تعدادی از جوانان شرور واوباش  از این وضعیت سوءاستفاده کرده وخساراتی به خودروهای نمازگزاران […]

دزنا ۲۴” امروزظهر  برخی از  بختیاری مقیم دزفول هنگام اقامه نماز جمعه  وشعاردادن برعلیه سیاست های  صداوسیما جمهوری اسلامی ایران تجمع غیرقانونی کرده وموجب برهم زدن نظم عمومی شهر شدند .

برخی از حاضرین درمحل درگفتگویی به خبرنگار ما افزودند : تعدادی از جوانان شرور واوباش  از این وضعیت سوءاستفاده کرده وخساراتی به خودروهای نمازگزاران وهمسایگان پارک شده درخیابان های همجوارمصلای امام علی و خودروهای پارک شده درمحدوده پارک دولت  وکوی ولی اباد  دزفول شدند .

بنا براین گزارش طی تماس تلفنی که خبرنگار سایت خبری دزنا ۲۴” با فرمانداردزفول صورت گرفته افزود :که تعداد زیادی ازاین افراد با تلاش فراوان ماموران نیروی انتظامی دستگیرشده  و جهت اقدامات قانونی تحویل مقامات قضایی خواهند شد .

لازم به ذکراست درتجمع دیروز بختیاری های مقیم دزفول با پرتاب سنگ به طرف  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان که از مدیران فعال بختیاری درن دزفول است نیز صدمه وارد شد .

این عمل ناشایست موج ناراضیتی شهروندان دزفول را برانگیخته که حوالی ساعت۴عصر جمعه  تعدادی ازخسارت دیدگان که بیش از ۸۰نفربودند درتجمعی درب فرمانداری دزفول  خواستار احقاق حقوق خود ورسیدگی سریع دستگاه قضایی به عاملین بی نظمی اخیر شدند .

به گزارش دزنا ۲۴” این بی قاونونی ها وناهنجاریها امروزباعث خسارت به پمپ بنزین کوی مدرس و خودرویی درآن محل شد

 

DSC_0114

DSC_0118

 

DSC_0119

DSC_0117

اشتراک مطلب با :
 1. محسن Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  با کمال احترام به محضر بختیاری های عزیز! دوستان بختیاری ما، خوب این حرکات هم نوعان خودشون رو تحت نظر داشته باشند تا شاید دلیل گله مندی اهالی دزفول از برخی حضرات بختیاری را درک کنند!

 2. غلامرضا Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  من با قانون و مدنیت شهری هستم هر گونه بی قانونی محکوم ومستوجب مجازات است

 3. سالار Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزیز، اینجانب یک بختیاری متعصب و در عین حال منطقی می باشم.به همین دلیل سعی میکنم تا جایی که میتوانم سخنانم به دور از تعصبات خارج از منطق باشد.
  اول: اینکه حرکت سریال سرزمین کهن اشتباه بوده همانطور که خودشان به این موضوع اذعان کرده و عذر خواهی نموده اند. پس هیچ جای بحثی نیست که اعتراض مسالمت آمیز حق طبیعی هر فردی می باشد.
  دوم: این اعتراضات میتوانست مثل سایر شهرها بدون خسارت باشد. واقعا تعجحب میکنم چرا برخی بی فکر اقدام به انجام کاری میکنند. اشخاص سودجو هم فرصت را غنیمت شمردن و سواستفاده کردن.(به هیچ وجه نمیتوان ثابت کرد که همه اشخاص بختیاری بوده اند)
  سوم: به قطع یقین هیچ کس دوست ندارد به هموطن خود آسیب وارد کند. (حال فرض کنید شخص آسیب دیده خودش بختیاری باشد…)

 4. شهروز Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  بهتر بود اول این عزیزان لر سریال را میدیدند بعد میفهمیدند که منظور از بختیاری لرها نیستند بلکه قومی هست در بین زنجان تا تبریز که فامیلشان ((بخت یاری)) میباشد و دقیقا” وقایع این سریال متوجه آنهاست و هیچ ربطی به قوم بختیاری(لر) ندارد. ای کاش آگاهی خود را بالاتر ببرند تا اینگونه مزحکه دست دیگران و منافقان نشوند.

 5. نادر United States Unknow Browser Unknow Os گفت:

  شهر و مردم دزفول چه گناهی دارن؟؟؟همین بختیاریهای محترم کی احترام قومیت های دیگر استان رو نگه داشتن؟؟!!مثلا شبکه خوزستان و مسئولین بختیاری اون به شهرهایی مثل دزفول و شوشتر و آبادان وخرمشهر که بختیاری نیستن هم رحم نمیکنه و تصاویر تاریخی این شهرهارو با نشون دادن یه شخص با لباس بختیاری و یا پخش آواز بختیاری نشون میدن و یا همه مجریهای اون با لهجه بختیاری صحبت میکنن در صورتیکه این شهرها داری تمدن و فرهنگ و قومیت خاص خود هستن و قطعا قدمت و اصالت بیشتری در خوزستان و اینگونه رفتارها نشان از عقده آنان خواهد بود و متأسفانه مسئولین استان هچگونه برخوردی با این قومیت گریهای قبیح و غیرانسانی نمیکنند.
  حالا هم نوبت خودشون شده البته یک رویداد تاریخی که بیانگر همکاری بعضی از بختیاریها با اجانب هست که در مورد تموم قومیت ها صدق میکنهو خوب و بد وجود داره.
  باید جنبه داشت

 6. ahmad Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  همون هایی که کابل های برق پل چهارم رو می دزدن و پلیس میگیردشون حبسشون میکنه همون هم زده دندون رییس پلیس رو شکسته تا انتقام بگیره . حالا که دیگه فیلم موهن متوقف شد ولی کارای اینا که از یاد دزفولیا نمیره .

 7. Shadi United Kingdom Unknow Browser Unknow Os گفت:

  با سلام..

  غیرت بختیاری توهین نمی پذیرد..