تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۳۵:۰۵
کد خبر : 14078

خطیب جمعه دزفول: راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه های دشمن را بی اثر کرد/ابراز احساسات برخی نسبت به فیلم سرزمین کهن نباید مشکل ساز وبهانه دشمن شود

دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ˈ مرتضی بیگدلیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را حاوی چندین پیام مهم دانست و افزود:این راهپیمایی نشان داد تعلق خاطر مردم به نظام و انقلاب تعلقی زمان بردار نیست و نخستین سالروز پیروزی انقلاب با سی و […]

دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ˈ مرتضی بیگدلیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را حاوی چندین پیام مهم دانست و افزود:این راهپیمایی نشان داد تعلق خاطر مردم به نظام و انقلاب تعلقی زمان بردار نیست و نخستین سالروز پیروزی انقلاب با سی و پنجمین سالروز آن هیچ تفاوتی ندارد.

امام جمعه موقت دزفول نمایش قدرت و اقتدار کنونی نظام را یکی دیگر از پیام های راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن خواند وگفت:انقلاب اسلامی و روحیه انقلابی مردم ایران توسط هیچ حزب خاصی قابل مصادره شدن نیست.

حجت الاسلام بیگدلی اظهار داشت:راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن نشان داد که دولتمردان نیز باید به عهد خود وفادار و پایبند باشند.

خطیب جمعه دزفول ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم دزفول در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت:مردم با شعور و درک بالای خود،با شور و نشاط در این راهپیمایی حضور یافتند.

وی افزود:حضور آحاد مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب شگفتی دشمنان شد و خیل مردم در این راهپیمایی ستودنی بود.

امام جمعه موقت دزفول در ادامه اهانت صورت گرفته به قوم بختیاری در سریال سرزمین کهن را محکوم کرد و گفت:این اهانت توسط کلیه قومیت ها و ملت ایران محکوم است.

وی افزود:قوم بختیاری به عنوان یک عضو از پیکره نظام و ملت ایران باید مورد تجلیل قرار گیرد.

امام جمعه موقت دزفول افزود: همه اقوام ایران پرچمدار امام حسین(ع) بوده و با انگلیس ،آمریکا و استعمارگران به مبارزه برخواسته و هیچگاه تن به سازش ندادند.

وی با بیان اینکه قوم بختیاری در طول تاریخ کشور ایران از آزمایش های سخت و بزرگی سربلند بیرون آمده است افزود:از نمایندگان مجلس ، استاندار و وزرا انتظار داریم این موضوع را پیگیری کنند.

خطیب جمعه دزفول تاکید کرد:ابراز احساسات برخی نسبت به سریال سرزمین کهن نباید مشکل ساز باشد و بهانه به دست دشمن بدهد.

حجت الاسلام بیگدلی افزود:نباید کام مردم از شیرینی راهپیمایی ۲۲ بهمن تلخ شود و خوراک رسانه ای برای غربی ها فراهم شود.

امام جمعه موقت دزفول در فراز دیگری از خطبه ها با اشاره به سالروز صدور حکم تاریخی امام خمینی(ره) علیه سلمان رشدی در سال ۶۷ گفت:این اقدام امام خمینی (ره) دنیا را به لرزه درآورد

منبع : ایرنا

اشتراک مطلب با :
 1. بختیاری Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  از امام جمعه محترممان تشکر می کنیم بابت محکوم کردن این توهین و تحریف تاریخ نسبت به قوم بختیاری.
  و اما جناب مدیریت سایت دزنا
  شما چرا دروغ می گوئید ؟
  امام جمعه محترم ما کجا همچین حرفی زده که شما می گوئید؟
  “برخی از بختیاریها بهانه دست دشمن ندهد”
  بنده طی تماسی که با دفتر ایشون داشتم این دروغ سایت شما را انتقال دادم و قطعا” قابل پیگیری خواهد بود. احساسات مردم بختیاری به اندازه کافی جریحه دار شده و شما از زبان امام جمعه محترم شهر آن را جریحه دار تر نکنید که اینکار شما تنبیه سختی برای شما در پی خواهد داشت. میدانید دروغ بستن به امام جمعه یک شهر چه جرم بزرگیست؟