تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۹:۲۹:۵۲
کد خبر : 14063

درپی تجمع امروز درب فررمانداری دزفول “دعوت نماینده مردم دزفول ازطوایف بختیاری ” ایجاد همبستگی واتحاد درسایه آرامش وپشتیبانی از ارامانهای امام ولایت فقیه

نماینده مردم دزفول درمجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از اقشارمختلف ایل بزرگ بختیاری به آرامش و دفاع از آرامانهای امام وولایت فقیه همچون گذشته خواستار حل مشکلات ازطریق مسئولین شد . دزنا ۲۴” “عباس پاپی زاده” نمانیده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگارما دراین باره افزود : قوم بختیاری همیشه […]

نماینده مردم دزفول درمجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از اقشارمختلف ایل بزرگ بختیاری به آرامش و دفاع از آرامانهای امام وولایت فقیه همچون گذشته خواستار حل مشکلات ازطریق مسئولین شد .

دزنا ۲۴” “عباس پاپی زاده” نمانیده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگارما دراین باره افزود : قوم بختیاری همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده وخواهد بود

وی بعد ازاجتماع امروزصبح درب فرمانداری دزفول صورت گرفته بود گفت : بعد از اینکه متوجه شدیم در سریال موهن “سرزمین کهن” به قوم ولایت مدار بختیاری توهین شده است، سعی کردیم موضوع را به صورت جدی پیگیری کنیم و با نمایندگان در صحن مشورت کردیم و در این مورد بیانیه ای با امضاء بیش از ۸۰ نفر از نمایندگان تمام اقوام ایرانی (ترک و لر و کرد و بلوچ و عرب و..) تهیه شد؛ و نمایندگان مجلس انزجار خود را از این اقدام موهن و تفرقه برانگیز اعلام کردند.
پاپی زاده افزود: یکی از معاونین آقای ضرغامی دو بار جلسه برگزار کردیم و دغدغه مردم بختیاری را به صورت جدی متذکر شدیم. در جلسه شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما نیز از ۲ نفر نماینده (کیاسری و نوباوه) که از طرف مجلس عضو شورای نظارت بر صداوسیما هستند، خواستیم تذکر جدی دهند و خواست نمایندگان مبنی بر توقیف این سریال مطرح شد و در جلسات متعدد با مسئولین صدا و سیما توضیح خواستیم و خواستار توقف پخش سریال و عذرخواهی عوامل مربوطه به جهت تحریف تاریخ و توهین به اقوام ایرانی شدیم.
نماینده دزفول تصریح کرد: در شرایطی که تلاش پیوسته استکبار جهانی و دشمنان ملت ایران برای ایجاد تفرقه بین اقوام ایرانی بر هیچ کسی پوشیده نیست، اینگونه اقدامات صدا و سیما اگر به فرض حتی با هدف و غرض نباشد، ولی قطعاً از روی نادانی است و آب به آسیاب دشمن ریختن است و باعث خوشحالی دشمنان ملت می شود.
وی خاطر نشان کرد: از طریق امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز قضیه را دنبال کردیم و موضوع در آن دبیرخانه درحال پیگیری است که اگر خدایی ناکرده این نادانی ها در تحریک مردم ادامه داشته باشد، تاثیر مخربی خواهد داشت و به ضرر امنیت ملی خواهد بود و قطعاً هزینه های زیادی را متوجه اتحاد و همبستگی و امنیت داخلی خواهد کرد.
پاپی زاده گفت: بنده و تعداد دیگری از نمایندگان بختیاری از استانهای خوزستان، اصفهان، لرستان و چهارمحال بختیاری، در صحن علنی مجلس تذکر جدی به سازمان صدا و سیما و آقای ضرغامی دادیم و خواستار توقیف این سریال و جلوگیری از پخش آن و عذرخواهی عوامل دست اندرکار این حرکت نا پسند شدیم و به این تذکر اکتفا نکرده و موضوع را تا نتیجه دنبال خواهیم کرد.اوازهمه احاد مردم وطوایف لر وبختیاری آنان راپشتیبان ولایت وفقیه و ادامه دهنده راه شهدا دانست .

اشتراک مطلب با :
  1. غلامرضا Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

    صدا سیما باید با قطع این سریال سرزمین کهن مرهمی بگذارد بر زخم زبانهای این نا ادم های نا بخرد که از سخن و اعما لشان بوی تفرقه و توطئه میدهد. ما حق نداریم هر چی که دلمان میخواهد بگوییم. این عراجیو محکوم و قابل پیگیری قانونی است.

  2. احمدی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    اقای … شماباید همشهری هایتان رادرشهرمقاومت وایثار -دزفول-کنترل کنیدنه اینکه اب به اسیاب دشمن بریزید.

  3. ابراهیمی-دورود United States Unknow Browser Unknow Os گفت:

    رییس صدا وسیما سریعتر عذر خواهی کند تا دیر نشده