تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۹:۰۱:۱۶
کد خبر : 14036

حضورشهیدخلبان حسین طحان نظیق درراهپیمایی ۲۲بهمن دزفول

برای نخستین بار بود که راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن این بار در مسیری دیگر تعیین شده بود. محلی که علاوه برشهدای عزیز جنگ تحمیلی ، اولین شهید روحانی دزفول بنام شهید حجت الاسلام عبدالحسین سبحانی در بهشت علی آرامیده بود. جلوه های زیبایی از حضورمردم انقلابی دزفول دراین راهپیمایی همچون دیگر شهرهای میهن اسلامیمان […]

برای نخستین بار بود که راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن این بار در مسیری دیگر تعیین شده بود. محلی که علاوه برشهدای عزیز جنگ تحمیلی ، اولین شهید روحانی دزفول بنام شهید حجت الاسلام عبدالحسین سبحانی در بهشت علی آرامیده بود.

جلوه های زیبایی از حضورمردم انقلابی دزفول دراین راهپیمایی همچون دیگر شهرهای میهن اسلامیمان دل هرآزاده ای را درجهان اسلام به وجد می آورد. همه آمده بودند از هر قشری و هر سلیقه ای. مرد وزن و کوچک وبزرگ .

اما در میان انبوه جمعیت با شکوه راهپیمان حضور مادری درحالیکه عکسی بهمراه داشت و دردست دیگر تسبیحی بر دست و برای پیروزی ملت ایران دعا می کرد.ما را تکان داد. به دوستم که دوربین به همراه داشت گفتم بعنوان یادگاری از این صحنه معنوی وتاریخی عکسی بگیر تا درسی باشد برای دشمنانی  که گزینه روی میز می گذارند و با بی ادبی عربده می کشند. این لحظه را ثبت کن تا دنیا بداند مردم عزیز ما  تازه پس از شهادت عزیزانشان همچنان با صلابت و استقامت درتمامی صحنه های انقلاب حضور دارند و به آن هم افتخار می ورزند.

 شهید طحان نظیف

عکس سرهنگ خلبان شهید حسین طحان نظیف در دستان پرمهر خاله اش تکان داده می شد.

این با نوی بزرگوار رو به جمعیت راهپیمایان کرده بود و با صدایی رسا می گفت: مادر! ۲۲ بهمن را به مردم جهان تبریک می گویم . حالا خلبان شهید حسین طحان نظیف هم پیشاپیش شما در حرکته ، اکنون هم پرچمدار امام حسین (ع) است. عزیزم این انقلاب پیروز است و مردم هم پایدار وسرافراز.  با اشک شوق ازاین مادر عزیزخداحافظی کرده و برای همه شهدا ی انقلاب و جنگ تحمیلی بویژه شهید خلبان حسین طحان نظیف که درحین ماموریت هوایی درتاریخ اول اردیبهشت ۱۳۹۲ به لقا الله پیوست درود فرستادیم .

مجد دز

اشتراک مطلب با :