تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۲:۵۳:۲۰
کد خبر : 14006

امام جمعه دزفول: حضور حماسی مردم در صحنه توطئه های دشمن را بی اثر کرده است

ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در دزفول افزود:امروز ملت بزرگ ایران اسلامی با خلق حماسه ای بزرگ بار دیگر نشان داد پای انقلاب و اهداف بلند آن ایستاده است. وی افزود: ملت ایران اسلامی همانگونه که در دوران انقلاب و هشت دفاع مقدس با اقتدار در مقابل دشمنان ایستاد ، امروز نیز […]

ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در دزفول افزود:امروز ملت بزرگ ایران اسلامی با خلق حماسه ای بزرگ بار دیگر نشان داد پای انقلاب و اهداف بلند آن ایستاده است.

وی افزود: ملت ایران اسلامی همانگونه که در دوران انقلاب و هشت دفاع مقدس با اقتدار در مقابل دشمنان ایستاد ، امروز نیز استوارتر از گذشته پای آرمان های بلند انقلاب و امام راحل (ره) ایستاده و کوتاه نخواهد آمد.

امام جمعه دزفول پیام ۲۲ بهمن را به آمریکا و سران استکبار گوشزد کرد و گفت:دشمنان به این پیام خوب توجه کنند چرا که ملت ایران هرگز از اصول و اعتقادات خود کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی اظهار داشت: دشمن بداند ملت ایران پیرو رهبری است که در رسیدن به آرمان های انقلاب تا بنیان ظلم و ستم را ویران نکند دست از مبارزه بر نخواهد داشت.

وی در خاتمه گفت: ایران اسلامی پس از گذشت ۳۵ سال ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان به ام القرای جهان اسلام تبدیل شده است.

اشتراک مطلب با :