تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۲:۵۱:۵۸
کد خبر : 14003

مردم پایتخت مقاومت ایران اسلامی دزفول نمونه با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند

دزنا ۲۴” حضور حماسی و باشکوه مردم دزفول در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در دزفول به حدی بود که مسیر راهپیمایی از میدان امام خمینی (ره) مرکز شهر دزفول تا ورودی مزار گلزار شهدای بهشت علی مملو از جمعیت بود. حضور جوانان ، نوجوانان و کودکان در کنار پیرمردان و پیر زنانی که از […]

دزنا ۲۴” حضور حماسی و باشکوه مردم دزفول در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در دزفول به حدی بود که مسیر راهپیمایی از میدان امام خمینی (ره) مرکز شهر دزفول تا ورودی مزار گلزار شهدای بهشت علی مملو از جمعیت بود.

حضور جوانان ، نوجوانان و کودکان در کنار پیرمردان و پیر زنانی که از ساعت ۹ صبح در میدان امام خمینی (ره) در انتظار آغاز راهپیمایی بودند شور و نشاط خاصی به راهپیمایی ۲۲ بهمن در دزفول افزود.

بسیجیان با پیشانی بند قرمز ، ورزشکاران و رزمی کاران،باستانی کاران ، دانش آموزان و فرهنگیان در کنار دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دزفول حضور داشتند.

بانوان دزفول نیز با حضور حماسی خود در راهپیمایی امروز ، ثابت کردند در دفاع از آرمان های انقلاب همواره پیشگام بوده و ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد.

ˈبصیرت و درایت ، درود بر ولایتˈ ، ˈخامنه ای رهبر مسلمین است باعث افتخار مومنین است ˈ ، ˈ فریاد مظلومان روی زمین ، مرگ بر آمریکای مردم فریب ˈ ، و ˈ پاسخ هر گزینه روی میز مرگ بر آمریکای اسلام ستیز ˈ شعار راهپیمایان امروز دزفول بود.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در دزفول ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه با تجمع راهپیمایان در گلزار شهدای بهشت علی و ادای احترام به شهدای انقلاب و دفاع مقدس خاتمه یافت.

راهپیمایان همچنین با سردادن ندای الله اکبر مفاد قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن را مورد تایید قرار دادند.

فرماندار ویژه دزفول در سخنان کوتاهی در جمع راهپیمایان از حضور حماسی مردم دزفول در این راهپیمایی تقدیر کرد و گفت: مرم دزفول اینبار نیز ثابت کردند همچنان پای انقلاب و آرمان های انقلاب ایستاده اند.

اشتراک مطلب با :