تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۰۹:۳۲:۱۸
کد خبر : 13985

بیانیه “اداره صنعت ومعدن وتجارت دزفول دریوم الله ۲۲یهمن

ایام‌الله دهه مبارک فجر تداعی کننده پیروزی شکوهمند انقلابی است که همچون بارش ابر کرامت و آزادگی بر کویر دل‌های استبداد زده مردم ایران، تحقق وعده الهی را به پرچمداری خمینی کبیر (ره) شکوفا ساخت تا دین‌داری، آزادیخواهی، استقلال و پیشرفت در سایه سار اعتدال و عقلانیت همچون رودی خروشان در تمامی تاریخ این مرز […]

ایام‌الله دهه مبارک فجر تداعی کننده پیروزی شکوهمند انقلابی است که همچون بارش ابر کرامت و آزادگی بر کویر دل‌های استبداد زده مردم ایران، تحقق وعده الهی را به پرچمداری خمینی کبیر (ره) شکوفا ساخت تا دین‌داری، آزادیخواهی، استقلال و پیشرفت در سایه سار اعتدال و عقلانیت همچون رودی خروشان در تمامی تاریخ این مرز پرگهر جریان یابد.
حماسه مردمی بهمن پنجاه و هفت، هیچ‌گاه از یاد ملت مسلمان ایران نمی رود؛ بویژه لحظات دل‌انگیز ورود امام عظیم الشأن انقلاب (ره) به میهن اسلامی و دهه مبارکه فجر که همواره با یاد شهیدان گلگون کفن انقلاب و عزم پولادین زن و مرد ایرانی برای سرنگونی رژیم منحوس طاغوت همراه بود.
ملت سرافراز ایران فراموش نمی‌کند که انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی و مصداق بارز کریمه «ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم» بود. به راستی چگونه ملتی با دست خالی توانست در برابر رژیمی بایستد که دنیای غرب به سرکردگی امریکا و انگلیس تا آخرین لحظات از آن حمایت می‌کردند؟! به راستی چگونه ملتی با دست خالی توانست در برابر رژیمی بایستد که تا بن دندان مسلّح شده بود و امکانات مالی و تسلیحاتی غرب برخوردار بود؟! آیا جز رهبری مقتدرانه امام عزیز وادامه راه آن امام توسط مقام معظم رهبری «مدظله العالی» اعتقاد زن و مرد ایرانی به وعده نصرت الهی بود؟
ما روز۲۲بهمن را فرصت تجدید میثاق، آحاد ملت با شهیدان انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) و رهبرمعظم انقلاب می‌دانند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند:”در روز ۲۲ بهمن همه خواهند دید ملت ایران بار دیگر در همه شهرها با استحکام به صحنه خواهد آمد و اقتدار ملی خود را به جهانیان نشان خواهد داد.” بی شک ۲۲بهمن امسال جشن وحدت ملت ایران خواهد بود.
اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان دزفول  با عرض تبریک و تهنیت فرارسیدن ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز سی و ششمین بهار انقلاب و اعلام آمادگی اصناف ، بازاریان و صنعتگران شهرستان دزفول برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن از عموم مردم شریف و هوشیار ایران اسلامی دعوت می‌نمایند امسال همچون سنوات گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان تجلی نمایش بزرگ وحدت اقتدار ملی شرکت نمایند.

اشتراک مطلب با :