تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۸:۵۶:۰۲
کد خبر : 13939

فوری ” زلزله بخش شهیون وسردشت دزفول تاکنون خسارات جانی و مالی دربرنداشت

دزنا ۲۴” شکرالله قارم  در گفت‌وگوی اختصاصی به خبرنگاردزنا ۲۴” گفت : در ساعت ۸:۱۳ صبح امروز جمعه زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۶ ریشتر در اعماق درونی زمین بخش شهیون وسردشت از توابع دزفول را لرزاند، گفت: با توجه به اینکه این زمین‌لرزه در عمق هفت کیلومتری زمین اتفاق افتاده بود، بلافاصله تیم‌های ارزیاب به محل […]

دزنا ۲۴” شکرالله قارم  در گفت‌وگوی اختصاصی به خبرنگاردزنا ۲۴” گفت : در ساعت ۸:۱۳ صبح امروز جمعه زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۶ ریشتر در اعماق درونی زمین بخش شهیون وسردشت از توابع دزفول را لرزاند، گفت: با توجه به اینکه این زمین‌لرزه در عمق هفت کیلومتری زمین اتفاق افتاده بود، بلافاصله تیم‌های ارزیاب به محل حادثه اعزام شدند.

بخشدار شهیون : با بیان اینکه امدادگران ۱۲ روستای این بخش را مورد واکاوای قرار دادند گفت: خوشبختانه این زمین‌لرزه خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

اودرادامه افزود :  باهمکاری هلال احمراکیپی از پزشکان وامدادگران جهت ارزیابی خسارت احتمالی وکمک به مناطق وروستاهای صعب العبور دره کاید و دیگرروستا با هلی کوپتردرحال اعزام هستند.

بعد از وقوع زلزله ۴٫۶ دهم ریشتر درسالند و شهیون ، شش پس لرزه دیگر به ترتیب به برزگی ۳٫۱ و ۲٫۲، ۳، ۲٫۵ ، ۲٫۲ و ۲٫۵ ریشتر این منطقه را لرزانده است که آخرین آن ساعت ۳۵ و ۰۲ امروز بوده است.

به گزارش دزنا ۲۴ بخش شهیون دزفول در ۱۵کیلومتری شمال دزفول با وسعت ۳۰۲کیلومترمربع و جمعیتی بالغ بر۲۰ هزارنفر وقریب به ۳۷۲ روستا می باشد .

اخبارتکمیلی  متعاقبا ارسال خواهد شد

اشتراک مطلب با :