تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۶:۳۹:۰۶
کد خبر : 13911

عشایر دزفول با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند

به گزارش دزنا ۲۴”  امام جمعه دزفول روز سه شنبه در این دیدار عشایر تلاشگر را ذخایر ارزشمند انقلاب دانست و از اینکه دست اجانب و طاغوت از سر ملت ایران کوتاه شده خداوند را شکر کرد. حجت الاسلام ˈ سید محمد علی قاضی دزفولیˈ افزود: یک نظام مقدس به نام اسلام با هدایت و […]

به گزارش دزنا ۲۴”  امام جمعه دزفول روز سه شنبه در این دیدار عشایر تلاشگر را ذخایر ارزشمند انقلاب دانست و از اینکه دست اجانب و طاغوت از سر ملت ایران کوتاه شده خداوند را شکر کرد.

حجت الاسلام ˈ سید محمد علی قاضی دزفولیˈ افزود: یک نظام مقدس به نام اسلام با هدایت و رهبری مردی بزرگ و الهی ، فقیهی گرانقدر ، دلیر ، باتدبیر و با سیاست رهبری این ملت توانست طومار ۲۵۰۰ ساله رژیم شاهنشاهی را بهم پیچد.

امام جمعه دزفول استقلال کنونی ملت را از برکت خون پاک شهدا دانست و اظهار امیدواری کرد که رهروان خوبی برای شهدا باشیم.

سرپرست اداره امور عشایر شهرستان دزفول نیز در این دیدار ضمن تبریک ایام دهه فجر بر ضرورت اتحاد در نظام مقدس اسلامی تاکید کرد وگفت: عشایر حافظان مرزهای جغرافیایی ، فرهنگی و اقتصادی هستند که شجاعت ،اخلاق ، ایمان ،استقامت و صبوری از جمله ویژگی های آنها می باشد.

ˈ محسن پورفرخیˈ همدلی ملت با ولایت فقیه را رمز پیروزی در مقابله با توطئه های دشمن دانست و افزود: دشمنان ما از این وحدت و هم دلی رنج می برند و همیشه به دنبال تفرقه افکنی هستند زیرا این اتحاد و فداکاری باعث شده که همیشه پیروز باشیم.

وی از عشایر به عنوان تولیدکنندگان صبور ، بی ادعا و قانع شهرستان یاد کرد که سهم بسزایی در تولید ملی داشته و ایثارگری ، فداکاری و مقاومت عشایر در طول هشت سال دفاع مقدس در عمل اثبات شده است.

سرپرست امور عشایر دزفول عشایر را نماد شجاعت و وفاداری به نظام انقلاب اسلامی ایران دانست.

در این دیدار عشایر دزفول به مناسبت سی وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با تقدیم ۳۵ شاخه گل به امام جمعه دزفول با آرمان های انقلاب و امام راحل (ره) تجدید میثاق کردند.

ایرنا

اشتراک مطلب با :