تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۶:۳۶:۴۳
کد خبر : 13908

تغییر تمام فرماندارها به غیر از اهواز تا پایان سال /سونامی تغییر فرمانداران در خوزستان + اسامی فرمانداران

دزنا ۲۴”  خبرهای رسیده از تغییر نزدیک به ۱۲ فرماندار در ساعات یا روزهای آینده حکایت دارد. بنا به گزارش خبرنگارما در شهرهای مختلف فردا برخی از سرپرستان جدید فرمانداری‌ها معارفه خواهند شد. اخبار رسیده از انتصاب عزیزالله شهبازی به عنوان سرپرستی فرمانداری آبادان، حمید رضا گودرزی اندیمشک، منصور قمر ماهشهر، شهاب صدیقی امیدیه، احمد جعفری […]

دزنا ۲۴”  خبرهای رسیده از تغییر نزدیک به ۱۲ فرماندار در ساعات یا روزهای آینده حکایت دارد.

بنا به گزارش خبرنگارما در شهرهای مختلف فردا برخی از سرپرستان جدید فرمانداری‌ها معارفه خواهند شد.

اخبار رسیده از انتصاب عزیزالله شهبازی به عنوان سرپرستی فرمانداری آبادان، حمید رضا گودرزی اندیمشک، منصور قمر ماهشهر، شهاب صدیقی امیدیه، احمد جعفری نسب هندیجان، جهانبخش قلاوند ایذه، ناطقی سوسنگرد، محسن بیرانوند هفتکل، علیرضا گروهی مسجدسلیمان و مصطفی سمالی رامهرمز، غلام علیدادی سرپرست فرمانداری کارون، رضا نجاتی فرمانداری شوش، حکایت دارد.

در این حال یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه‌ای بین مجمع نمایندگان خوزستان با استاندار ظرف امروز یا فردا در تهران خبر داد.

این نماینده خاطرنشان کرد: محتوای جلسه با استاندار پیرامون تغییر فرمانداران و افراد تعیین شده خواهد بود.

ضمن اینکه استاندار خوزستان لحظاتی  پیش ضمن تایید خبر فارس احکام صادره را در به صورت کلی در سایت استانداری منتشر کرد.

عبدالحسن مقتدایی در نشست شوراهای استانی دولت با بخش خصوصی که عصر امروز در استانداری برگزار شد،اظهار کرد: کلیات آیین‌نامه این شورا قبول دارم اما ریاست شورا را قبول ندارم، به نظر من این آیین نامه نیاز به بازنگری دارد.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات اساسی که معمولا با آن روبرو هستیم این است که وقتی می‌خواهد یک کار مثبتی اتفاق بیفتد ما به دنبال نکات منفی آن می‌گردیم و سعی می‌کنیم آن را بیشتر نشان دهیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: به عنوان یک کارشناس می‌توانم بگویم این اختلاف نظرهایی که امروز در جلسه شورا نسبت به آیین‌نامه دیدم مربوط می‌شود به نبود ارتباط مسئولین با یکدیگر که باید برطرف شود.

مقتدایی با اشاره به پیشنهاد خود گفت: معتقدم باید یک جلسه گفت وگو برگزار کنیم و پس از آن که نظرات یکدیگر را شنیدیم، سپس بیاییم وارد جزئیات شویم، بهتر است این جلسه به بعد موکول شود.

وی همچنین در پایان این جلسه با حضور در جمع خبرنگاران نسبت به تغییر فرمانداران چند شهرستان گفت: پس از بررسی که سه ماه به طول انجامید و برای این که دیدگاه‌های دولت و استانداری به سرعت انتقال یابد تصمیم بر این شد تا تمام فرماندارها به غیر از اهواز تا پایان سال تغییر کند.

استاندار افزود: همان‌طور که می‌دانید برای  ۱۲ فرمانداری سرپرست مشخص شد و سعی ما بر این است که تا پایان سال سایر فرماندارها هم دست خوش تغییر شوند.

وی با بیان این که برای انتخاب سرپرست فرمانداری‌ها محدودیت داشتیم، خاطرنشان کرد: بنده برای انتخاب سرپرست فرمانداری‌ها به کمتر از مدرک دکترا قانع نبودم اما به دلیل این که نباید افراد انتخاب شده از بازنشستگان کشور باشند، در چند مورد به تحصیلات کمتر رضایت دادم.

مقتدایی در پایان خبر از برگزاری پنج مانور در حوزه‌های مختلف ازجمله در بخش ترافیک و بهداشت عمومی در سطح استان داد.

فارس

اشتراک مطلب با :