تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۰:۰۳:۱۰
کد خبر : 13896

شارژ دزدی یک بازیکن فوتبال در فیس بوک!

دزنا ۲۴” در ورزش ایران گاهی اوقات اخباری منتشر می شود که باعث حیرت است. شنیدیم یکی از بازیکنان گمنام و سابق فوتبال که از روحیه ها و اخلاق بازیکنان مشهور و لیگ برتری باخبر بوده است از طریق فیس بوک توانسته پول هنگفتی به جیب بزند. ظاهرا قضیه از این قرار است که این […]

دزنا ۲۴” در ورزش ایران گاهی اوقات اخباری منتشر می شود که باعث حیرت است. شنیدیم یکی از بازیکنان گمنام و سابق فوتبال که از روحیه ها و اخلاق بازیکنان مشهور و لیگ برتری باخبر بوده است از طریق فیس بوک توانسته پول هنگفتی به جیب بزند.

ظاهرا قضیه از این قرار است که این آقای فوتبالیست در فیس بوک یک پروفایل جعلی به نام یک دختر! برای خود درست می کند و از طریق این اکانت قلابی از برخی بازیکنان لیگ برتری شارژ دزدی کرده است. گفته می شود که این بازیکن سابق فوتبال در  یک سال رقمی در حدود ۱۲ میلیون تومان شارژ دزدی کرده است.

این آقا از طریق فیس بوک دختر خانمی که اصلا وجود خارجی نداشته توانسته این مقدار پول در یکماه به جیب بزند. حتی یکی از بازیکنان یک تیم شهرستانی بخاطر اینکه گرفتار این آقا فوتبالیست دختر نما! شده است یک هفته در تمرین تیمش سوژه دیگر بازیکنان بوده است.

اشتراک مطلب با :