تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۹:۴۶:۰۳
کد خبر : 13885

سه چهره ماندگار دزفول معرفی و تجلیل می شوند

به گزارش دزنا ۲۴ ˈعبدالرضا احسانی نیاˈ افزود:تجلیل از چهره های ماندگار شهرستان دزفول اقدامی شایسته در راستای معرفی و قدردانی از افرادی است که در زمینه های مختلف منشا خدمات و اقدامات ماندگار و ارزشمندی برای شهر ، استان و کشور بوده اند می باشد. وی افزود: آیین تجلیل از سه چهره ماندگار دزفول […]

به گزارش دزنا ۲۴ ˈعبدالرضا احسانی نیاˈ افزود:تجلیل از چهره های ماندگار شهرستان دزفول اقدامی شایسته در راستای معرفی و قدردانی از افرادی است که در زمینه های مختلف منشا خدمات و اقدامات ماندگار و ارزشمندی برای شهر ، استان و کشور بوده اند می باشد.

وی افزود: آیین تجلیل از سه چهره ماندگار دزفول ˈحاج ملک جراح ˈپزشک و جراح فقید این شهرستان ،ˈ عبدالمجید عنایتیˈ معروف به ˈ عروه ˈ ، معمار مشهور سبک اسلامی و نیز ˈ حبیب نقاش ˈ تنها بازمانده از بزرگان نقاشی قهوه خانه ای دزفول بزودی در دزفول برگزار می شود.

فرماندار دزفول افزود: این شهرستان دارای شخصیت ها و چهره های بی شمار ماندگاری است که درزمینه های مختلف خدمات ماندگار و ارزشمندی را به مردم ارائه کرده و گمنام باقی مانده اند.

وی شناسایی و معرفی این چهره های ماندگار را وظیفه ای ملی دانست و گفت:تجلیل از چهره های ماندگار شهرستان دزفول از سال گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

اشتراک مطلب با :
  1. فرزانه ح Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

    باسلام وتشکر
    چرا در سایتتان از عکس استفاده نمیکنید.