تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۹:۴۷:۲۸
کد خبر : 13853

توزیع سبد کالا بین نیروهای مسلح و فرهنگیان در دزفول آغاز شد

ˈعلی پورلباف ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:شهروندان نیروهای مسلح در شهرستان دزفول می توانند از طریق حکمت کارت و فروشگاه اتکا و فرهنگیان از طریق فروشگاه فرهنگیان نسبت به دریافت سبد کالای حمایتی اقدام کنند. وی افزود:در حال پیگیری ،نحوه دریافت سبد کالای حمایتی و دریافت نام فروشگاه های […]

ˈعلی پورلباف ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:شهروندان نیروهای مسلح در شهرستان دزفول می توانند از طریق حکمت کارت و فروشگاه اتکا و فرهنگیان از طریق فروشگاه فرهنگیان نسبت به دریافت سبد کالای حمایتی اقدام کنند.

وی افزود:در حال پیگیری ،نحوه دریافت سبد کالای حمایتی و دریافت نام فروشگاه های توزیع کننده در شهرستان بوده و به محض دریافت اطلاعات اطلاع رسانی می شود.

پورلباف به شهروندان دزفول توصیه کرد برای دریافت سبد کالای حمایتی منتظر باشند.

در راستای سیاست های حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه، سبد کالا شامل دو بطری روغن نباتی مایع، ۱۰ کیلوگرم برنج، چهار کیلوگرم گوشت مرغ، ۸۰۰ گرم پنیر بسته بندی و ۲۴ عدد تخم مرغ به افراد مشمول در دو نوبت تا پایان سال ۱۳۹۲ تحویل می شود.

طبق اعلام دولت مشمولان این طرح از یکشنبه ۱۳ بهمن در مدت ۱۵ روز به تدریج و به صورت رایگان می توانند سبد کالایی را از فروشگاه های توزیع کننده دریافت کنند.

اشتراک مطلب با :