تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۵۲:۱۴
کد خبر : 13841

مدرسه علمیه ام‌ابیها در دزفول افتتاح شد

در آیینی با حضور جمعی از مسئولان ملی، استانی و محلی مدرسه علمیه ام‌ابیها در شهرستان دزفول برگزار شد. در این مراسم که با حضور رئیس مرکز ملی پاسخ‌گویی به سوالات دینی، نماینده حوزه نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های خوزستان، مشاور فرهنگی استاندار خوزستان و مسئولان شهری شهرستان دزفول و جمعی از خواهران طلبه برگزار شد […]

در آیینی با حضور جمعی از مسئولان ملی، استانی و محلی مدرسه علمیه ام‌ابیها در شهرستان دزفول برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رئیس مرکز ملی پاسخ‌گویی به سوالات دینی، نماینده حوزه نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های خوزستان، مشاور فرهنگی استاندار خوزستان و مسئولان شهری شهرستان دزفول و جمعی از خواهران طلبه برگزار شد مدرسه علمیه ام‌‌ابیها که ویژه خواهران است مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

امام جمعه  دزفول در این مراسم در سخنان کوتاهی با تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: افتتاح این مکان فرهنگی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین سالگرد ارتحال آیت‌الله سیدمجدالدین قاضی‌دزفولی نماینده حضرت امام و امام جمعه فقید دزفول که موسس مدرسه علمیه در دزفول بود بسیار مبارک است.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی‌دزفولی ادامه داد: امیدواریم با آغاز به کار این مدرسه علمیه شاهد امنیت فرهنگی بیشتری در جامعه باشیم.

وی تصریح‌ کرد: راه‌اندازی مدرسه علمیه ام‌ابیها همچنین در ترویج فرهنگ غنی اسلامی در این شهرستان تاثیری فراوان خواهد داشت.

اشتراک مطلب با :