تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۵۰:۱۲
کد خبر : 13838

درخواست پیگیری مشکلات خوزستان از رئیس قوه قضایی درحاشیه جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام

دکتر محسن رضایی در حاشیه جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیرامون مساله سد کارون با آیت الله آملی لاریجانی بحث و گفت وگو کرد.  به گزارش دزنا ۲۴” بنقل از  پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار از رئیس قوه قضاییه تقاضا کرد برخورد قاطعی با […]

دکتر محسن رضایی در حاشیه جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیرامون مساله سد کارون با آیت الله آملی لاریجانی بحث و گفت وگو کرد.

 به گزارش دزنا ۲۴” بنقل از  پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار از رئیس قوه قضاییه تقاضا کرد برخورد قاطعی با متخلفان حادثه دلخراش کارون صورت گیرد.

در این دیدار آیت الله آملی لاریجانی اظهار داشت : که پرونده به طور جدی درحال رسیدگی است و با برخی از عوامل این حادثه برخورد جدی صورت گرفته و با بقیه متخلفین نیز در آینده نزدیک برخورد خواهد شد.
رییس قوه قضاییه در ادامه افزود : در مورد حادثه جدید سد کارون ۳ رسیدگی به این پرونده شروع شده و انشا الله در آینده نزدیک متخلفین به مردم معرفی خواهند شد.
دکتر رضایی در پایان این گفت وگو از آیت الله آملی لاریجانی تقاضا کرد تا سخنگوی قوه قضاییه اطلاع رسانی بیشتری را در این خصوص برای مردم خوزستان داشته باشد.

اشتراک مطلب با :