تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۴۳:۱۶
کد خبر : 13835

زنگ انقلاب در مدارس دزفول نواخته شد

دزنا ۲۴” به گزارش خبرنگار ما  آیین نمادین زنگ انقلاب ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح روز شنبه همزمان با لحظه ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی در مدرسه استثنایی بوعلی شهر دزفول نواخته شد. فرماندار ویژه دزفول در این آیین با تبریک دهه فجر به دانش آموزان ، جامعه فرهنگیان و اقشار […]

دزنا ۲۴” به گزارش خبرنگار ما  آیین نمادین زنگ انقلاب ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح روز شنبه همزمان با لحظه ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی در مدرسه استثنایی بوعلی شهر دزفول نواخته شد.

فرماندار ویژه دزفول در این آیین با تبریک دهه فجر به دانش آموزان ، جامعه فرهنگیان و اقشار مختلف مردم گفت: ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در دوازدهم بهمن ماه سال ۱۳۵۷ موجب جهش و تحولی بزرگ در قرن بیستم در خاورمیانه و جهان شد.

ˈعبدالرضا احسانی نیا ˈ به تشریح ابعاد مختلف انقلاب اسلامی ، توجه به قشر محروم و رسیدگی به روستاها به عنوان اهداف انقلاب اسلامی نام برد و گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون شاهد خدمات ارزشمندی از سوی نظام اسلامی در مناطق محروم کشور ، استان و شهرستان دزفول هستیم.

وی همچنین بر رسیدگی به مسایل و مشکلات دانش آموزان استثنایی به عنوان دانش آموزانی خاص و نیازمند حمایت و توجه بیشتر تاکید کرد.

احسانی گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بیش از ۳۰۰ ویژه برنامه متنوع فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی در شهرها و روستاهای این شهرستان اجرا می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول نیز در این آیین بر تبیین ابعاد مختلف تاریخ انقلاب اسلامی برای دانش آموزان تاکید کرد.

ˈ نصراله پور ˈ همچنین از اعزام راویان انقلاب به مدارس این شهرستان خبر داد و گفت:این راویان تاریخ انقلاب اسلامی ایران را برای دانش آموزان تشریح می کنند.

اجرای دکلمه و نمایش توسط دانش آموزان روشندل و ناشنوا از دیگر بخش های این آیین بود.

ایرنا

اشتراک مطلب با :