تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۲۰:۳۸
کد خبر : 13805

نخستین یادواره شهدای مخابرات خوزستان اسفند ماه دردزفول برگزار می شود

دزنا ۲۴” سردار ˈحسن شاهوار پورˈ در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:شهدای مخابرات نقش برجسته ای در دوران دفاع مقدس و پیروزی رزمندگان ایفا کردند. وی افزود:در دوران دفاع مقدس اقشار مختلف مردم نقش داشتند که با برگزاری یادواره های مختلف به نوعی نقش آنها برجسته شده و از آنان تجلیل به عمل […]

دزنا ۲۴” سردار ˈحسن شاهوار پورˈ در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:شهدای مخابرات نقش برجسته ای در دوران دفاع مقدس و پیروزی رزمندگان ایفا کردند.

وی افزود:در دوران دفاع مقدس اقشار مختلف مردم نقش داشتند که با برگزاری یادواره های مختلف به نوعی نقش آنها برجسته شده و از آنان تجلیل به عمل آمد.

وی اظهار داشت:یکی از اقشاری که در دوران دفاع مقدس نقش محوری داشته اما به نقش و جایگاه مهم آنها کمتر پرداخته شده نیروهای بی سیمچی ، مخابرات و اطلاعات می باشند.

سردار شاهوارپور افزود:شهدای مخابرات چه در نقش بی سیمچی و چه در خط مقدم به ویژه در شهرهایی که مستقیم درگیر جنگ بودند مانند اهواز،خرمشهر ، آبادان، دزفول ، شوش ، اندیمشک،هویزه و سوسنگرد فعالیت داشتند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان نقش ارتباطات و اطلاع رسانی را در هنگام عملیات و پیام رسانی به رزمندگان یک نقش کلیدی دانست و گفت:مخابرات در جنگ یکی از کارهای سخت بود که به خوبی توسط رزمندگان ایفا شد و شهدای زیادی نیز در پی داشت.

وی افزود:به همین مناسبت یادواره شهدای مخابرات شهرهای شمالی خوزستان از جمله دزفول،اندیمشک،شوش،شوشتر و گتوند اسفندماه با حضور جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و رزمندگان دوران دفاع مقدس و خانواده معهظم شهدا  دردزفول برگزار می شود تا از نقش این شهدا تجلیل به عمل آید.

اشتراک مطلب با :