تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۱۶:۵۴
کد خبر : 13800

بسیج ادارات دزفول ۲۵ برنامه برای دهه فجر پیش بینی کرد

مسئول حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: به مناسبت آغاز سی و پنجمین بهار انقلاب اسلامی، ۲۵ برنامه در مناطق شهری اجرا می شود. به گزارش دزنا ۲۴،حسین صالحی زاده در نشست فرماندهان واعضای شورای حوزه بسیج ادارات که دراداره تعاون روستایی این شهربرگزار گردید اظهار کرد: این برنامه ها در دهه مبارک فجر در […]

مسئول حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: به مناسبت آغاز سی و پنجمین بهار انقلاب اسلامی، ۲۵ برنامه در مناطق شهری اجرا می شود.
به گزارش دزنا ۲۴،حسین صالحی زاده در نشست فرماندهان واعضای شورای حوزه بسیج ادارات که دراداره تعاون روستایی این شهربرگزار گردید اظهار کرد: این برنامه ها در دهه مبارک فجر در ۲۵ محور و در رده های مقاومت بسیج ادارات شهرستان در زمینه های فرهنگی، ورزشی و همایش های بصیرتی و سیاسی اجرا خواهد شد.
وی افزود:این برنامه ها ازروزسه شنبه نهم بهمن ماه با حضورفرماندهان بسیج ادارات درتعاون روستایی این شهرکلید خورد.
مسئول حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول، نواختن زنگ انقلاب وآذین بندی حوزه وکلیه پایگاه های ادارات، گلباران تمثال مبارک امام (ره) در روز ۱۲ بهمن، عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای انقلاب، برپایی ایستگاه صلواتی،شرکت فعال درراه پیمایی،برگزاری ورزش کوهنوری،برپایی نمایشگاه کناب وسی دی های مذهبی با۵۰ درصد تخفیف،شرکت درنمازجمعه،همایش خواهران بسیجی ادارات، دیدار با خانواده معظم شهدا، جشن پیروزی انقلاب در تمام پایگاه های ادارات شهرستان،برگزاری نشست های بصیرتی، برگزاری نشست های روشنگری، مسابقات فرهنگی و ورزشی وتیراندازی را ازاین برنامه ها برشمرد.
صالحی زاده دراین نشست با اشاره به موضوع جلسه، اظهار امیدواری کرد که با هم‌اندیشی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که برنامه‌هایی درخورشان برنامه‌های ستاد دهه فجرادارات ارائه داده شود.
وی دربخش دیگری ازسخنان خود نیزاظهارداشت: انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی و با تکیه بر ایمان، رهبری بصیر و وفاق و همدلی امت به پیروزی رسید.
مسئول حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول افزود: انقلاب اسلامی ایران تجلیگاه اقتدار، شکوه و عظمت ملتی فداکار است که با تکیه بر عنایات خداوند و ایمان راسخ به ثمرنشست.
وی ابراز داشت: امروز در حقیقت نیم قرن از آغاز مجاهدت‌های حضرت امام خمینی (ره) و نهضت ایشان برای ریشه‌کنی ظلم و ستم از این کشور می‌گذرد.
صالحی زاده عنوان کرد: ایام‌الله دهه فجرفرصتی برای نمایش پیوند امت ایران با نظام جمهوری اسلامی و ولایت است.
رییس اداره تعاون روستایی دزفول نیزدراین نشست اظهار داشت: دهه فجرتبلوراندیشه‌‌های ناب معنوی و مردمی است، زیرا اقشارمختلف جامعه ارزش‌های اصیل انسانی و معنوی را با تحمل هزینه و با جهاد واقعی به منصه ظهور رساندند.
رضا هودگر تصریح کرد:‌ حضور مردم در صحنه‌ها باعث ایجاد امنیت و اقتدار کشور و برای مسئولان دلگرمی است تا بتوانند مقابل دشمن بایستند.
وی درپایان بیان داشت: امروز به برکت خون پاک شهدا و هدایت امام و رهبری حرف اول را در منطقه می‌زنیم.

اشتراک مطلب با :