تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۰:۳۹:۴۳
کد خبر : 13794

کروز آمریکا در آرزوی ساحل کیش

حسام الدین مشتاقیان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در کیش افزود: در تماس بر قرار شده با مدیر این کشتی، اعلام کردند که علاقه مندند توقفی در جزیره کیش داشته باشند. این ایرانی مقیم آمریکا اظهار کرد: این کشتی غول پیکر آمریکایی قرار است در نخستین سفر خود به منطقه، در عمان […]

حسام الدین مشتاقیان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در کیش افزود: در تماس بر قرار شده با مدیر این کشتی، اعلام کردند که علاقه مندند توقفی در جزیره کیش داشته باشند.

این ایرانی مقیم آمریکا اظهار کرد: این کشتی غول پیکر آمریکایی قرار است در نخستین سفر خود به منطقه، در عمان پهلو گیرد و این تمایل وجود دارد که قبل از توقف در بحرین، یک روز در جزیره کیش باشد.

مدیرعامل آژانس مسافرتی آرتمیس لس آنجلس آمریکا گفت: قرار است نماینده کشتیرانی ایالات متحده یا نماینده ای از کروز لاین در آینده نزدیک برای رایزنی و فراهم کردن زمینه سفر مسافران ˈسطح بالایˈ آمریکایی به کشورمان سفر کند.

مشتاقیان افزود: حدود هفت سال پیش یک کشتی آمریکایی در جزیره کیش پهلو گرفت که بازتاب خیلی خوبی داشت و فراهم کردن زمینه سفر این کشتی در تابستان سال آینده می تواند فرصت بسیار خوبی برای معرفی ایران و جزیره کیش باشد.

این ایرانی مقیم آمریکا گفت: بر این باوریم که گردشگران آمریکایی استقبال بهتری از سفر به کیش نسبت به عمان و بحرین خواهند داشت.

اشتراک مطلب با :