تاریخ انتشار خبر: ۹ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۰۰:۱۰:۴۱
کد خبر : 13768

کارکنان ادارات دزفول با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند

دزنا ۲۴” این آیین در آستانه دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر روز سه شنبه برگزار شد. امام جمعه دزفول در این آیین در سخنانی به تشریح نقش مردم دزفول در پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت:مردم دزفول از پیشتازان انقلاب اسلامی می باشند که […]

دزنا ۲۴” این آیین در آستانه دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر روز سه شنبه برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این آیین در سخنانی به تشریح نقش مردم دزفول در پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت:مردم دزفول از پیشتازان انقلاب اسلامی می باشند که حضور آنان در صحنه های مختلف نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت.

حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ با بیان اینکه انقلاب اسلامی در شهر دزفول زودتر از سایر شهرهای کشور به بار نشست افزود: این افتخار حاصل پیشتاز بودن مردم انقلابی دزفول در نهضت امام خمینی (ره) بود.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله قاضی دزفولی نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید شهرستان دزفول در دوران دفاع مقدس از ایشان به عنوان مرکز هدایت و رهبری انقلاب در این شهرستان نام برد.

امام جمعه دزفول در ادامه با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب ، دهه مبارک فجر را فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت:باید از ایام الله دهه فجر برای انتقال ارزش های انقلاب به نسل جوان بهره گرفت.

امام جمعه دزفول همچنین با تشریح جایگاه نظام اسلامی در عرصه جهانی و تحقق دستاوردهای نظام گفت: شرایط امروز ایران اسلامی آرزو و آمال انبیاء الهی بوده که در این دوران محقق شد.

وی در خاتمه به روسا و مدیران ادارات توصیه کرد خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی نکنند.

در این آیین جمعی از نیروهای نظامی ، انتظامی و بسیج نیز شرکت داشتند

ایرنا

اشتراک مطلب با :