تاریخ انتشار خبر: ۸ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۰:۲۱:۱۱
کد خبر : 13759

تصادف عجیب اتوبوس با هواپیما در فرودگاه مهرآباد+عکس

سایت صبحانه نوشت: همین چند هفته قبل بود که انتشار خبری مبنی بر تصادف عجیب یک خودرو با ایرباس شرکت هواپیمایی آتا با انعکاس گسترده ای همراه بود چراکه هم اتفاق برای بسیاری خوانندگان عجیب بود و هم اینکه رسانه ها از ارتباط نزدیک این شرکت هواپیمایی با “م.ز” بدهکار مشهور بانکی با خبر بودند. اما عدم […]

سایت صبحانه نوشت: همین چند هفته قبل بود که انتشار خبری مبنی بر تصادف عجیب یک خودرو با ایرباس شرکت هواپیمایی آتا با انعکاس گسترده ای همراه بود چراکه هم اتفاق برای بسیاری خوانندگان عجیب بود و هم اینکه رسانه ها از ارتباط نزدیک این شرکت هواپیمایی با “م.ز” بدهکار مشهور بانکی با خبر بودند.

اما عدم رعایت ضوابط فنی و ایمنی طی روزهای گذشته نیز حادثه ای دیگر را رقم زده که موجب زمینگیر شدن یک هواپیما به مدت چند هفته شده است.

 

ماجرا از این قرار است که در اوایل هفته جاری یک دستگاه اتوبوس حامل مسافران یکی از پروازها از مقصد فرودگاه تهران به کیش، در حال حرکت به سمت هواپیمای مذکور بوده که به علت بی احتیاطی برخی عوامل زمینی، ناگهان با یکی از هواپیمای بوئینگ “ام دی” شرکت هواپیمایی زاگرس برخورد می کند.

 

این تصادف عجیب باعث وارد شدن صدمه جدی به این هواپیما می شود به گونه ای که بال سمت راست این هواپیما با خسارت جدی مواجه و بخشی از ابتدای آن کاملا کنده می شود.

اگرچه این اتفاق ممکن است در تمام فرودگاههای دنیا رخ دهد اما تعدد آن در فرودگاههای کشورمان نشان می دهد باید در این شرایط حساس که بسیاری منتظر وارد کردن فشار روی امنیت و نظم پروازهای شرکتهای ایرانی هستند، قدر هواپیماهای خود را بهتر بدانیم و تاخیرها و نبود هواپیما را مانند برخی افراد به گردن تحریم ها و فشارهای خارجی نیندازیم.

 

اشتراک مطلب با :
  1. امین Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    فک کنم بدهکار مشهور بانکی “ب.ز” باشه !