تاریخ انتشار خبر: ۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۲:۳۳:۴۰
کد خبر : 13742

وحید تاج با آلبوم روزگار رنگ آمیز به دزفول می آید

گروه«سپید و سیاه» به مدیریت پیمان میرآقاسی و به خوانندگی وحید تاج ۱۷ و ۱۸ بهمن در دزفول به روی صحنه خواهد رفت. پیمان میرآقاسی  ددرگفتگویی به خبرنگار ما گفت : ما در این برنامه ترکیبی از دو کنسرت قبلی مان در تهران را که در شهرستان ها اجرا نشده بود به روی صحنه خواهیم […]

گروه«سپید و سیاه» به مدیریت پیمان میرآقاسی و به خوانندگی وحید تاج ۱۷ و ۱۸ بهمن در دزفول به روی صحنه خواهد رفت.
پیمان میرآقاسی  ددرگفتگویی به خبرنگار ما گفت : ما در این برنامه ترکیبی از دو کنسرت قبلی مان در تهران را که در شهرستان ها اجرا نشده بود به روی صحنه خواهیم برد.
مدیر گروه«سپید و سیاه» در ادامه افزود: این کنسرت با حمایت شرکت«شهر کاغذ» و در مجتمع سینمایی دزفول به خوانندگی وحید تاج برگزار می شود. این در حالی است که همزمان با برگزاری این کنسرت، آلبوم«از روزگار رنگ آمیز» هم که پیش از این توسط گروه«سپید و سیاه» منتشر شده بود به مخاطبان عرضه خواهد شد.
وی در مورد اعضای گروه«سپید و سیاه» نیز تاکید کرد: نوازندگان گروه را در این کنسرت سورنا صفاتی(سنتور)، مریم رضایی نژادیان(تار), کورش دانایی(تنبک)، مریم خدابخش(عود)، فرشاد صارمی(کمانچه)، مهشید خیرالدین(ساز های ضربی) و خود من به عنوان نوازنده قیچک آلتو تشکیل می دهیم.
میرآقاسی ادامه داد: گروه«سپید و سیاه» سال گذشته نیز کنسرتی را در دزفول که زادگاه وحید تاج محسوب می شود برگزار کرد که آن اجرا در پی استقبال مخاطبان، تمدید شده بود.

اشتراک مطلب با :
  1. محسن Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    اینا که اکثرا خانم هستند! اینهمه هنرمند قهار و چیره در بین آقایون داریم اونوقت دقیقا انگشت میذاریم روی نقطه حساسیت جامعه! باز انتظار داریم کنسرت لغو نشه!!