تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۹:۵۷:۲۲
کد خبر : 13731

دانشگاه به باشگاه سیاسی تبدیل نشود

دزنا ۲۴” حجت الاسلام قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نمازجمعه دزفول از خدمات علمی ˈپرفسور آخوند علی ˈ رییس پیشین دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول تجلیل کرد و برای سرپرست جدید این دانشگاه “دکتر عصاری”آرزوی موفقیت کرد و گفت: باید از زمینه های فراوان علمی که در این شهرستان وجود دارد حمایت کرد. ایشان افزودند:”دکتر آخوندعلی”قریب […]

دزنا ۲۴” حجت الاسلام قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نمازجمعه دزفول از خدمات علمی ˈپرفسور آخوند علی ˈ رییس پیشین دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول تجلیل کرد و برای سرپرست جدید این دانشگاه “دکتر عصاری”آرزوی موفقیت کرد و گفت: باید از زمینه های فراوان علمی که در این شهرستان وجود دارد حمایت کرد.

ایشان افزودند:”دکتر آخوندعلی”قریب به ۵ سال در عرصه علم و دانش در دانشگاه جندی شاپور دزفول و دیگر نقاط شهر تلاشی مجاهدانه داشتند که این خدمات علمی بر عرصه ی این شهرستان ماندگار خواهد ماند ،ایشان از افتخارات دزفول قهرمانند و اینک در سنگری دیگر به جهاد مشغولند که امید است همواره موفق و پیروز باشند.

وی ضمن هشدار نسبت به اقدام عده ای که دنبال تبدیل کردن دانشگاه به باشگاه سیاسی اند افزود: دانشجویان باید با مسائل سیاسی آشنا باشد و در صف مقدم مسائل سیاسی کشور قرار گیرند اما این به معنای سیاست زدگی دانشگاه نیست.

امام جمعه دزفول گفت:اگر دانشگاه به باشگاه سیاسی تبدیل شود علم و تحقیق و پژوهش و دانش آسیب می بیند

لازم به ذکر است که در بین الصلاتین نماز جمعه دزفول با اهدای لوح از خدمات پرفسور آخوند علی تجلیل به عمل آمد.

اشتراک مطلب با :