تاریخ انتشار خبر: ۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۲:۵۹:۴۳
کد خبر : 13690

فردا صبح تجمع بزرگ مردم و کارمندان ادارات در نفی اعتیاد راس ساعت ۷وسی درمیدان مثلث دزفول برگزارمیشود

به گزارش دزنا ۲۴” ˈ عبدالرضا احسانی نیاˈ روز شنبه در نشست شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری افزود:خوزستان به عنوان مروارید استان های کشور با داشتن منابع غنی زیرزمینی همواره در معرض برنامه های دشمنان قرار دارد. وی اظهار داشت:دشمن با برنامه های خود قصد دارد با درگیر کردن خانواده ها و جوانان به این […]

به گزارش دزنا ۲۴” ˈ عبدالرضا احسانی نیاˈ روز شنبه در نشست شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری افزود:خوزستان به عنوان مروارید استان های کشور با داشتن منابع غنی زیرزمینی همواره در معرض برنامه های دشمنان قرار دارد.

وی اظهار داشت:دشمن با برنامه های خود قصد دارد با درگیر کردن خانواده ها و جوانان به این معضل خانمان سوز ضربه خود را این استان زرخیز بزند.

احسانی نیا با اشاره به اهمیت مبارزه با مواد مخدر گفت:باید غبار اعتیاد به مواد مخدر از چهره این استان زرخیز زدوده شود.

فرماندار ویژه دزفول اعتیاد را یک واقعیت تلخ دانست و افزود: چهارم تا دهم بهمن ماه به عنوان هفته مواد مخدر معرفی شده که باید با ارائه برنامه های آموزشی وفرهنگی ویژه این معضل را از بین جوانان جامعه زدود.

وی اظهار داشت:همه باید بسیج شوند و در مانور مبارزه با مواد مخدر که ساعت هفت و سی دقیقه صبح یکشنبه از محل میدان آزادی (مثلث) آغاز می شود شرکت کنند.

اشتراک مطلب با :