تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۹:۰۴:۵۷
کد خبر : 13644

جمع‌آوری آبگرمکن‌های غیراستاندارد از سطح بازار دزفول

محمد اسماعیل شیخ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: در راستای اجرای استاندارد و کنترل بازار، کارشناسان این اداره با مراجعه به بازار و بازرسی از واحدهای صنفی عرضه‌کننده لوازم خانگی شهرستان دزفول تعداد ۴۶ دستگاه آبگرمکن را به‌دلیل مغایرت با استانداردهای ملی مربوطه و نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری […]

محمد اسماعیل شیخ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: در راستای اجرای استاندارد و کنترل بازار، کارشناسان این اداره با مراجعه به بازار و بازرسی از واحدهای صنفی عرضه‌کننده لوازم خانگی شهرستان دزفول تعداد ۴۶ دستگاه آبگرمکن را به‌دلیل مغایرت با استانداردهای ملی مربوطه و نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری معتبر، توقیف و جمع‌آوری کردند.

وی افزود: پرونده این تخلف‌ها به واحد حقوقی اداره کل استاندارد خوزستان در راستای پیگیری قضایی و معدوم کردن این آبگرمکن‌ها ارسال شد.

رئیس اداره استاندارد دزفول خاطرنشان کرد: این اداره در راستای وظایف قانونی خود نسبت به بازرسی و نظارت مستمر از بازارهای شهرستان‌های دزفول، اندیمشک و شوش اقدام خواهد کرد.

وی از واحدهای صنفی تقاضا کرد که به مسئولیت‌های صنفی خود عمل کرده و از عرضه و فروش کالاهای بی‌کیفیت و فاقد نشان استاندارد خودداری کنند.

شیخ در پایان گفت: زیرا عرضه کالاهای مشمول مقررات استاندارد اجباری، بدون نشان استاندارد تخلف و با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

اشتراک مطلب با :