تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۱:۴۸:۴۳
کد خبر : 13632

تجهیزات کارخانه فولاد دزفول از ایتالیا خریداری شده است

دزنا ۲۴” عباس پاپی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگارمااظهار داشت: کارخانه فولاد دزفول هم اکنون خاک‌برداری شده و بحث آبرسانی به آن نیز در آغاز راه است. وی با بیان اینکه فولاد یک صنعت استراتژیک است افزود: امیدواریم سقف تولید سالانه این کارخانه که ۲ میلیون تن بوده است افزایش یابد. نماینده مردم دزفول در […]

دزنا ۲۴” عباس پاپی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگارمااظهار داشت: کارخانه فولاد دزفول هم اکنون خاک‌برداری شده و بحث آبرسانی به آن نیز در آغاز راه است.

وی با بیان اینکه فولاد یک صنعت استراتژیک است افزود: امیدواریم سقف تولید سالانه این کارخانه که ۲ میلیون تن بوده است افزایش یابد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقویت این کارخانه، قطعا برای بیش از یک‌هزار نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

عضوکمیسیون تلفق مجلس ادامه داد: کارخانه فولاد دزفول به لحاظ اینکه شبکه ریلی و اشتغال را توجیه کرده بسیار ارزشمند است و باید همه تلاشمان را به‌کار بندیم تا ظرفیت تولید این کارخانه را به چندین برابر افزایش دهیم.

پاپی‌زاده اذعان داشت: مذاکره برای خرید تجهیزات کارخانه فولاد از کشور ایتالیا صورت گرفته و ظرف یک‌سال آینده منتقل و در کارخانه نصب خواهد شد.

وی با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور و هیئت دولت به خوزستان متذکر شد: نرخ بیکاری در این منطقه ۳۰ درصد بوده و در صورت راه‌اندازی یک شرکت پتروشیمی می‌توان به کاهش این نرخ امید داشت.

اشتراک مطلب با :