تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۹:۴۹:۵۹
کد خبر : 13627

بزودی جایگاه ˈسی ان جیˈ در دزفول احداث می شود

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از احداث یک جایگاه جدید سوخت ˈسی ان جی ˈ در این شهرستان خبر داد و گفت:عملیات احداث این جایگاه بزودی آغاز می شود.  ˈعباس پاپی زادهˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:با توجه به نیاز شهرستان دزفول به جایگاه سوخت سی ان جی […]

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از احداث یک جایگاه جدید سوخت ˈسی ان جی ˈ در این شهرستان خبر داد و گفت:عملیات احداث این جایگاه بزودی آغاز می شود.

 ˈعباس پاپی زادهˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:با توجه به نیاز شهرستان دزفول به جایگاه سوخت سی ان جی و شلوغی این جایگاهها در دزفول ، پیگیری برای اضافه شدن یک جایگاه جدید به این شهرستان انجام شد.

وی با اعلام مکان یابی صورت گرفته برای احداث این جایگاه افزود: جایگاه مذکور ۱۲ نازله بوده و در ابتدای جاده دزفول به سمت شمس آباد در مجاورت ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان احداث می شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از پیگیری پخش فرآورده های نفتی منطقه دزفول برای اخذ مجوز احداث این جایگاه گفت:با توجه به شلوغی جایگاههای سوخت سی ان جی در دزفول و مشکلات ایجاد شده برای رانندگان به ویژه رانندگان تاکسی ، تلاش شده تا این جایگاه هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

شلوغی جایگاههای سوخت سی ان جی در دزفول موجب شده تا برخی رانندگان در هوای سرد زمستان و پیش از اذان صبح در مقابل این جایگاهها صف بکشند و ساعت ها در صف به انتظار بمانند

اشتراک مطلب با :