تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۴:۳۷:۲۷
کد خبر : 13580

اجرای فرش گل به مساحت ۷۵۰ مترمربع در قسمت جنوبی میدان امام حسین (ع) دزفول

در آستانه میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و دهه مبارک فجر انقلاب ، میادین شهر دزفول توسط شهرداری با کاشت گل های رنگارنگ فصلی تزیین شد. به گزارش دزنا ۲۴”مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول از اجرای طرح فرش گل در میدان امام حسین (ع) دزفول خبر داد. ˈامیر قنبر زادهˈ افزود:در راستای […]

در آستانه میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و دهه مبارک فجر انقلاب ، میادین شهر دزفول توسط شهرداری با کاشت گل های رنگارنگ فصلی تزیین شد.

به گزارش دزنا ۲۴”مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول از اجرای طرح فرش گل در میدان امام حسین (ع) دزفول خبر داد.

ˈامیر قنبر زادهˈ افزود:در راستای توسعه و نگهداری فضای سبز در منطقه سه این شهرداری اقدام به اجرای فرش گل به مساحت ۷۵۰ مترمربع در قسمت جنوبی میدان امام حسین (ع) نمود.

وی افزود: در این اقدام که با هدف زیبا سازی منظر شهری انجام شده گل های مختلف فصل زمستان و ترکیبی با چمن در این میدان کاشته شده است.

وی افزود:پنجهزار مترمربع گل فصلی نیز در میادین ، بلوارها ، پارک های سطح منطقه کاشته شده که این گل های فصلی عمدتا از تولیدات سازمان فضای سبز دزفول می باشد.

قنبرزاده همچنین از آغاز طرح پیاده رو سازی بلوار ارتش خبر داد و افزود:این طرح به طول ۴۳۰ متر در عرض سه متر با اعتباری افزون بر ۵۰۰ میلیون ریال در حدفاصل پل مقاومت تا بیمارستان ارتش آغاز شده است

اشتراک مطلب با :