تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۰:۰۶:۵۸
کد خبر : 13565

ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول تا پایان سال آغاز می شود

سیدتقی نوربخش پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید ازمراکز درمانی ملکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان تامین اجتماعی مهمترین خواسته جامعه تحت پوشش بیمه شدگان ما است، اظهار کرد: با اختصاص اعتبار صورت گرفته، ساخت بیمارستان وارد مرحله اجرایی می شود. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: بیمارستان ۹۶ تختخوابی […]

سیدتقی نوربخش پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید ازمراکز درمانی ملکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان تامین اجتماعی مهمترین خواسته جامعه تحت پوشش بیمه شدگان ما است، اظهار کرد: با اختصاص اعتبار صورت گرفته، ساخت بیمارستان وارد مرحله اجرایی می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: بیمارستان ۹۶ تختخوابی دزفول تا پایان سال به مرحله اجرایی می رسد.
وی با اشاره به بازدید خود از بیمارستان امام موسی کاظم (ع) تامین اجتماعی ماهشهر اضافه کرد: مجوز لازم برای افزایش تخت های این بیمارستان از ۳۲ تخت به ۷۲ تخت صادر شد.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: فردا از بیمارستان آبادان بازدید خواهم کرد تا با ارزیابی فرآیند پیشرفت آن، تصیمات لازم برای تسریع در عملیات ساخت این بیمارستان را صادر بگیریم.

نوربخش با بیان اینکه پی ریزی بیمارستان آبادان ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اضافه کرد: با رفع مشکلات این بیمارستان گامی در شتاب بخشی به این پروژه برداشته می شود.

وی عنوان کرد: تامین اجتماعی در تلاش است تا با تامین منابع لازم پروژه های عمرانی خود را به اتمام برساند.

اشتراک مطلب با :