تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۰:۲۴:۳۶
کد خبر : 13529

از توزیع ۵ هزار شاخه گل تا آش گرم صلواتی در استقبال از رئیس جمهور!

غلامرضا شریعتی رییس ستاد مردمی استقبال از سفر رییس جمهوری به استان خوزستان گفت:دولت در نظر دارد استقبال ها جنبه مردمی داشته و نهاد های دولتی هزینه های کمتری را متقبل شوند در این راستا ستاد مردمی استقبال از رییس دولت یازدهم در اهواز تشکیل شد. وی گفت:این ستاد از دو روز پیش با حضور حامیان […]

غلامرضا شریعتی رییس ستاد مردمی استقبال از سفر رییس جمهوری به استان خوزستان گفت:دولت در نظر دارد استقبال ها جنبه مردمی داشته و نهاد های دولتی هزینه های کمتری را متقبل شوند در این راستا ستاد مردمی استقبال از رییس دولت یازدهم در اهواز تشکیل شد.

وی گفت:این ستاد از دو روز پیش با حضور حامیان دولت و دوستداران دولت روحانی کار خود را برای استقبال از رییس جمهوری آغاز کرده و تمامی هزینه های این ستاد از طریق مردم تامین شده است.

رییس ستاد استقبال مردمی از دکتر روحانی در اهواز تصریح کرد:با توجه به سرمای هوا مقرر شده که فردا(سه شنبه) همزمان با ورود دکتر روحانی در مسیر استقبال ازفرودگاه تا مصلای اهواز۲ تا ۳ ایستگاه صلواتی توزیع آش گرم در مسیر برپا شود.

شریعتی بیان داشت: همچنین توسط دوستداران دکتر روحانی ۵ هزار شاخه گل در مسیر حرکت رییس جمهور در بین مردم توزیع می شود.

گفتنی است ستاد مردمی استقبال از دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در اهواز با شعار “امیدوارانه به پیشواز تدبیر می رویم”  برای استقبال فردا صبح(سه شنبه) آماده می شوند.

 

اشتراک مطلب با :