تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۱:۲۹:۳۲
کد خبر : 13526

تیم پزشکی اعزامی به مناطق کوهستانی دزفول پس از شش روز گرفتاری در برف به سلامت بازگشت

دزنا ۲۴” فریدون جعفریان درگفتگویی به خبرنگار ما  گفت:تیم مرکز بهداشت این شهرستان شامل پزشک مرکز بهداشتی درمانی روستای باغچه بان و پرسنل سیاری به همراه راننده هفته گذشته جهت خدمات رسانی به ساکنین مناطق محروم و صعب العبور عازم بخش شهیون دزفول شدند. مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود:اعضای این تیم پزشکی […]

دزنا ۲۴” فریدون جعفریان درگفتگویی به خبرنگار ما  گفت:تیم مرکز بهداشت این شهرستان شامل پزشک مرکز بهداشتی درمانی روستای باغچه بان و پرسنل سیاری به همراه راننده هفته گذشته جهت خدمات رسانی به ساکنین مناطق محروم و صعب العبور عازم بخش شهیون دزفول شدند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود:اعضای این تیم پزشکی درمانی به علت بارش سنگین برف و مسدود شدن جاده شش روز در این مناطق گرفتار شدند.

وی افزود:اعضای این تیم به علت نقص فنی خودرو ، ناچار شدند بیش از پانزده کیلومتر در مناطقی که ارتفاع برف به بیش از یک متر می رسید پیاده روی کنند.

خودروی دیگری که جهت پیگیری وضعیت سلامت تیم به منطقه اعزام شده بود نیز در طول مسیر دچار نقص فنی شد.

وی افزود:با همکاری اداره راه و ترابری بخشی از مسیر بازشده و هر دو خودرو اعزامی مرکزبهداشت به محل های امن منتقل و تیم اعزامی به سلامت بازگشتند.

جعفریان  گفت:تعدادی از پرسنل مرکز بهداشت به علت مسدود بودن جاده امکان بازگشت آنان نیست اما در سلامت هستند.

وی اظهار داشت:خدمات رسانی به ساکنان مناطق کوهستانی و صعب العبور بخش سردشت و شهیون دزفول در فصل زمستان با وجود بارش برف و باران به دلیل فقدان جاده ایمن ، عدم امکان ارتباط تلفنی،عدم وجود برق و آب آشامیدنی مناسب به سختی انجام می شود.

تیم پزشکی درمانی مرکز بهداشت دزفول هر ماهه جهت خدمات رسانی به ساکنان این مناطق به مناطق سخت گذر و کوهستانی دزفول اعزام می شود.

بخشدار شهیون دزفول روز یکشنبه از مسدود شدن جاده سالند و راه ارتباطی روستاهای احمد فداله و دره کاید بر اثر بارش برف کم سابقه خبر داد

 

اشتراک مطلب با :