تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۱:۲۶:۰۵
کد خبر : 13523

تابلوهای مشاغل در معابر شهری دزفول ساماندهی می شود

به گزارش دزنا ۲۴”  ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ روز یکشنبه افزود: با توجه به ماده ۹۲ قانون شهرداری ها که شهرداریها متولی زیبا سازی منظر شهری هستند طرح ساماندهی تابلوهای مشاغل در معابر شهری دزفول به اجرا درآمده است. وی با بیان اینکه این طرح شامل ساماندهی تابلوهای غیر استاندارد نیز می باشد افزود:این طرح با […]

به گزارش دزنا ۲۴”  ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ روز یکشنبه افزود: با توجه به ماده ۹۲ قانون شهرداری ها که شهرداریها متولی زیبا سازی منظر شهری هستند طرح ساماندهی تابلوهای مشاغل در معابر شهری دزفول به اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه این طرح شامل ساماندهی تابلوهای غیر استاندارد نیز می باشد افزود:این طرح با ساماندهی تابلوهای پزشکان در خیابان طالقانی آغاز شده و به تدریج کلیه خیابان های شهر را پوشش خواهد داد.

شهردار دزفول گفت: با توجه به تصویب طرح استاندارد تابلوها ، صاحبان مشاغل با نظارت شهرداری دزفول طبق طرح و ابعاد مصوب نسبت به جایگزینی تابلوهای خود اقدام کنند.

تراکم مطب پزشکان در خیابانهای طالقانی و آفرینش و نصب تابلوهای متعدد از سوی پزشکان و دیگر کسبه در سطح خیابان و پیاده روها منظر شهری را مخدوش کرده است

ایرنا

اشتراک مطلب با :
 1. Mahdi.nasle3 Unknow Browser Unknow Os گفت:

  باسلام ، تبریک و آرزوی موفقیت خدمت جناب آقای کرمی نژاد شهردار محترم پایتخت مقاومت ایران.
  امیدواریم پایتخت مقاومتی(دزفول) که با ایثارگری وهنر نمایی نسل جوانش ملقب به این لقب گردید، ازنیروهای جوان ،پاک و انقلابی جهت مدیریت شهری استفاده نمایند و همچون شهردار های قبلی جوانان را در گوشه، گوشه های شهرداری وشهر محصور نگردانید.
  خواستاریم که از انرژی و ایده های جوانان برای اداره شهر استفاده کنید.
  وانشاالله بتوانید از جوانان فعال و انقلابی در این مجموعه به جای نیروهای بازنشسته بیشتر استفاده کنید.
  ضمنا اتاق فکر جوانان انقلابی نسل سوم صمیمانه آماده خدمت گزاری به این مجموعه محترم میباشد.
  باتشکر و کمال احترام انجمن نسل سوم