تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۱:۲۳:۳۶
کد خبر : 13519

هشدار به شهروندان دزفولی: از فروشندگان سیار مواد خام دامی نخرید

دزنا ۲۴” در این اطلاعیه از شهروندان در خواست شده از فروشندگان دوره گرد که با ماشین و به صورت سیار فرآورده خام دامی خصوصا ماهی عرضه می کنند خرید نکنند. در این اطلاعیه آمده است :این فروشندگان به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی احتمال آلودگی و فساد در موادی که عرضه می کنند وجود […]

دزنا ۲۴” در این اطلاعیه از شهروندان در خواست شده از فروشندگان دوره گرد که با ماشین و به صورت سیار فرآورده خام دامی خصوصا ماهی عرضه می کنند خرید نکنند.

در این اطلاعیه آمده است :این فروشندگان به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی احتمال آلودگی و فساد در موادی که عرضه می کنند وجود دارد.

به گزارش دزنا ۲۴” اداره دامپزشکی دزفول تاکید کرده است شهروندان گوشت ،مرغ ، ماهی ، میگو ،تخم مرغ مورد نیاز خود را از مراکز مجاز فروشگاه های تحت نظارت خریداری کنند.

جلوگیری از فعالیت خودروهای سیار فروش مواد خام دامی در دستور کار اداره دامپزشکی شهرستان دزفول قرار گرفته است.

عرضه گسترده مواد خام دامی خصوصا ماهی توسط خودروهای سیاری که از شهرهای جنوبی استان در مناطق مختلف شهر دزفول مستقر شده اند موجب استقبال شهروندان از خرید ماهی از این فروشندگان شده است.

این فروشندگان دوره گرد مدعی اند انواع ماهی تازه دریا را از بنادر جنوبی کشور برای فروش به دزفول حمل و عرضه می کنند.

ایجاد مزاحمت صوتی توسط فروشندگان دوره گرد در دزفول به حدی افزایش یافته که برخی شهروندان طی چند روز گذشته در تماس با دفتر ایرنا خواستار برخورد دستگاههای ذیربط با این افراد شدند.

علاوه بر ماهی انواع میوه ، خشکبار ، آجیل ، مواد شوینده و اخیرا نیز درب آلومینیمی نیز توسط فروشندگان دوره گرد در خیابانها و میادین شهر دزفول عرضه می شود.

اشتراک مطلب با :