تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۹:۲۶:۱۸
کد خبر : 13502

بانوان دزفول در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر نقش آفرینی می کنند

ˈعبدالرضا احسانی نیاˈ در نشست کمیسیون امور بانوان افزود:ویژه برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب در این شهرستان به صورت مردمی و با مشارکت مردم از جمله بانوان برگزار می شود. کارشناس کمیسیون امور بانوان فرمانداری دزفول نیز بر برگزاری برنامه های هر چه بهتر ویژه برنامه های گرامی داشت دهه مبارک فجر به منظور […]

ˈعبدالرضا احسانی نیاˈ در نشست کمیسیون امور بانوان افزود:ویژه برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب در این شهرستان به صورت مردمی و با مشارکت مردم از جمله بانوان برگزار می شود.

کارشناس کمیسیون امور بانوان فرمانداری دزفول نیز بر برگزاری برنامه های هر چه بهتر ویژه برنامه های گرامی داشت دهه مبارک فجر به منظور تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و انتقال این فرهنگ به نسل آینده تاکید کرد.

ˈعصمت سرداری زادهˈ افزود:در راستای سی وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی کمیته زنان و خانواده برای برگزاری هر چه بهتر برنامه های دهه فجر ،تبیین نقش زنان در انقلاب اسلامی ،تشویق زنان به منظور نقش آفرینی آنان در دهه فجر تشکیل می شود.

وی اظهار داشت:تجلیل از زنان فعال در فعالیت های علمی پژوهشی و تجلیل از زنان ایثار گر دزفول در دوران دفاع مقدس از جمله برنامه هایی است که در دهه فجر در دزفول برگزار می شود.

کارشناس کمیسیون امور بانوان فرماندار ویژه دزفول افزود:در این راستا جشنواره غذاهای سنتی و غیر سنتی نیز شانزدهم بهمن ماه با همکاری مجمع خیرین مدرسه ساز دزفول برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت:همایش تهدیدها و فرصت های فضاهای مجازی نیز با حضور یکی از سخنرانان برجسته کشوری در دهه فجر در دزفول برگزار می شود.

سرداری زاده با اشاره به کلاسهای آموزشی کانون فرهنگی اجتماعی بانوان فرمانداری گفت:این کلاسها از جمله شیرینی پزی،آشپزی ،سفره آرایی و صنایع دستی در کانون با استقبال بانوان آغاز شده که از علاقمندان تقاضا می شود در این کلاسهای آموزشی شرکت کنند.

اشتراک مطلب با :