تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۹:۰۴:۱۳
کد خبر : 13487

رئیس جمهور فقط به ۴ شهر خوزستان می رود

عبدالحسین مقتدایی استاندارخوزستان اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده رئیس جمهور به غیر از شهر اهواز با مردم سه شهرستان محروم استان نیز دیدار خواهند داشت وی ادامه داد:در حال تدوین نقطه نظرات مسوولان ،مدیران استانی و نمایندگان مجلس برای ارایه به رییس جمهوری و هیات دولت هستیم. مقتدایی افزود: در این […]

عبدالحسین مقتدایی استاندارخوزستان اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده رئیس جمهور به غیر از شهر اهواز با مردم سه شهرستان محروم استان نیز دیدار خواهند داشت

وی ادامه داد:در حال تدوین نقطه نظرات مسوولان ،مدیران استانی و نمایندگان مجلس برای ارایه به رییس جمهوری و هیات دولت هستیم.

مقتدایی افزود: در این سفر تلاش می کنیم مشکلات پروژه های غیرقابل در وزارتخانه ها را با رئیس جمهور مورد بررسی قرار دهیم

وی تصریح کرد:برای اجرای پروژه های تامین آب شرب در خوزستان قرار شده است از محل صندوق ذخیره ارزی اعتباراتی به این پروژه ها اختصاص داده شود تا تمامی شهرهای استا  از آب شرب با کیفیت برخودار شوند.

استاندارخوزستان گفت: یکی از مهمترین مسائلی که در سفر رییس جمهوری به استان خوزستان بررسی خواهد شد تعیین تکلیف ۵۵۰هزار هکتار از اراضی طرح کشاورزی درخوزستان است.

مقتدایی با اشاره به طرح انتقال آب کارون بیان داشت: در سفر سه روزه دکتر روحانی به استان خوزستان موضوع طرح انتقال آب بهشت آباد نیز مطرح خواهد شد و از رییس جمهوری خواسته ایم در این سفر نظر شورای عالی آب در خصوص اجرای این پروژه را اعلام کنند.

اشتراک مطلب با :