تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۶:۵۵:۵۸
کد خبر : 13475

پلیس آمریکا جوان ۱۸ ساله ای را جلوی چشمان مادرش کشت

پلیس یکی از ایالت های آمریکا جوان ۱۸ساله بی دفاعی را جلوی چشمان والدینش به ضرب گلوله از پای درآورد. ماجرا از این قرا است که پلیس کالیفرنیای شمالی تماسی از یک خانواده دریافت کرد که از پلیس برای آرام ساختن پسر ۱۸ ساله خود تقاضای کمک داشت. هنگامی که نیروهای پلیس به محل مورد […]

پلیس یکی از ایالت های آمریکا جوان ۱۸ساله بی دفاعی را جلوی چشمان والدینش به ضرب گلوله از پای درآورد.

ماجرا از این قرا است که پلیس کالیفرنیای شمالی تماسی از یک خانواده دریافت کرد که از پلیس برای آرام ساختن پسر ۱۸ ساله خود تقاضای کمک داشت.

هنگامی که نیروهای پلیس به محل مورد نظر رسیدند متوجه شدند که این پسر ۱۸ ساله درگیری لفظی با مادر خود دارد.

در این هنگام نیروهای پلیس از غفلت این جوان استفاده و با شوکر توانستند وی را کنترل کنند ، به نظر می رسید ماجرا به پایان رسیده باشد اما چند ثانیه بعد یکی از نیروهای پلیس وارد منزل شد و با نگاه به اطراف گفت : ” وقت زیادی نداریم” سپس اسلحه اش را بیرون آورد و با شلیک گلوله ای به سر پسر وی را به قتل رساند.

والدین کیث که فرزند دیگرشان را چندی پیش در یک تصادف از دست داده بودند در شوک این اتفاق به سر می برند.مادر کیث به خبرنگاران می گوید: ما از پلیس کمک خواستیم که وی  را آرام کنند نه اینکه با خونسردی به قتل برسانند.

تحقیقات درباره این حادثه در جریان است و افسر متهم  ادعا میکند در دفاع از همکارانش مجبور به تیراندازی شده  است.

گفتنی است این قبیل اتفاقات در حالی در ایالات متحده رخ می دهد که این کشور مدعی حقوق بشر و پرهیز از رفتار خشونت بار است و به همین بهانه به خود اجازه می دهد هزاران نفر از مردم کشورهای دنیا را به خاک و خون بکشد.

اشتراک مطلب با :