تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۴:۳۱:۴۸
کد خبر : 13459

دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای و کشف ۱۹ فقره سرقت منزل در دزفول

فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای و کشف ۱۹ فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد. به گزارش دزنا ۲۴” احمد چنداز امروز در گفت‌وگو با خبرنگاردزنا ۲۴”  در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت اظهار کرد: با انجام اقدامات پلیسی در قالب عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری […]

فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای و کشف ۱۹ فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دزنا ۲۴” احمد چنداز امروز در گفت‌وگو با خبرنگاردزنا ۲۴”  در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت اظهار کرد: با انجام اقدامات پلیسی در قالب عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری شش سارق حرفه‌ای منزل در شهرستان دزفول شده در بازجویی‌های فنی انجام شده سارقان مذکور به ۱۹ فقره سرقت از منازل شهروندان اعتراف کردند.

وی افزود: در این راستا ضمن دعوت مال باختگان و شناسایی متهمان پرونده، مقدماتی تشکیل و به دادسرا ارسال شده است.

فرمانده انتظامی دزفول، علت برخی از این سرقت‌ها را عدم رعایت برخی شهروندان در نحوه صحیح مراقبت از اموال خصوصی دانست و تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم با رعایت اصول مراقبتی و توجه به هشدار پلیس از وقوع سرقت‌ها جلوگیری کنند و یار و یاور پلیس در امنیت و آرامش جامعه باشند.

چنداز همچنین عنوان کرد: لازم است شهروندان در هنگام خروج از منازل حتی برای چند ساعت نسبت به قفل کردن تمام درب‌ها و پنجره‌های منزل اقدام کرده و اشیای قیمتی و وجوه نقد را در معرض دید و یا جاهای نامطمئن قرار ندهند.

اشتراک مطلب با :
  1. عمار Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    طیبه الله انفسکم