تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۸:۵۶:۴۵
کد خبر : 13446

بی مهری به نیروهای متخصص و بومی شهر چرا؟!

به گزارش دزنا ۲۴” بنقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول، متاسفانه نمی دانیم چرا همیشه غریبه بر خودی ارج داده می شود؟ نمی دانیم چرا کارهای پیشینیان را همیشه نادیده می گیریم و علاقه داریم همه کارها خود را مثبت جلوه دهیم، نمی دانیم چرا یکی را تا عرش اعلا بالا می بریم و […]

به گزارش دزنا ۲۴” بنقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول، متاسفانه نمی دانیم چرا همیشه غریبه بر خودی ارج داده می شود؟ نمی دانیم چرا کارهای پیشینیان را همیشه نادیده می گیریم و علاقه داریم همه کارها خود را مثبت جلوه دهیم، نمی دانیم چرا یکی را تا عرش اعلا بالا می بریم و دیگری تا فرش زیرین پایین می کشیم ؟ مثلا نیروهای زیادی از دزفول در نهادها و وزارتخانه ها و ارگانها مسئولیتهای کلیدی می گیرند و در شهر هیچ کس برایشان طره هم خرد نمی کنند ولی برای بعضی ها ….. ، یا کارهایی که سالهاست دارد در شهر صورت می گیرد اما بعضی ها به گونه ای خبر می زنند که انگار اقدامی جدید صورت گرفته است.
متن ذیل انتقادی است به نماینده شهرمان می باشد، باشد که رسیدگی کنند:
جناب آقای مهندس پاپی،  در خبرنامه “نماینده مردم” دی ماه ۹۲ که حاصل تلاش مشاورین شما و منعکس کننده فعالیتهای ارزنده حضرتعالی می باشد موضوعی با عنوان “بیماران سرطانی در دزفول تحت درمان قرار می گیرند” ملاحظه و مطالعه شد و خبر از ورود فوق تخصص خون و سرطان به شهر دزفول و اینکه دو روز در دزفول حضور داشته و دیگر بیماران برای شیمی درمانی لازم نیست به شهرهای دیگر بروند!!!!!
برادرم قریب به ۲ سال است که بیماران این حوزه به شهرهای دیگر نمی روند، چرا با اخبار بازی می کنیم. از آمدن پزشکان حاذق به دزفول خوشحالیم اما نباید به تلاش پزشکان پرتلاش شهر نیز پشت پا بزنیم!
جناب آقای پاپی زاده همانگونه که احتمالا و به زعم ما یقینا مستحضرید بخش انکولوژی بیمارستان دزفول بیش از دو سال است که به ارایه خدمت به بیماران مبتلا به سرطان می پردازد و از اردیبهشت ۱۳۹۲ دکتر محمد درچین دارای مدرک تخصصی رادیوتراپی انکولوژی(پرتودرمانی – سرطان شناسی) از دانشگاه دمشق و از نیروهای بسیجی و رزمنده شهرستان دزفول می باشد که رسما بعنوان رییس بخش انکولوژی بیمارستان بزرگ دزفول ابلاغ گرفته اند و حتی در جلسه ای با حضور شما نیز گزارشی از عملکرد مثبت و پرتلاش نیروهای این بخش و فعالیتهایی در جهت  تهیه داروهای شیمی درمانی و تعیین راههایی برای کاهش هزینه های درمان بیماران ارائه گردید . لذا با این وضعیت و اطلاع حضرتعالی چرا این تلاشها در نشریه شما نادیده گرفته شده است؟!
پلاک در این خصوص با دکتر محمد درچین رئیس مرکز انکولوژی بیمارستان بزرگ دزفول به گفتگو نشست و وی با انتقاد از این خبر  گفت: “تلاشهای حقیر و حوزه معاونت درمان دانشگاه و نیز انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول؛ سبب شده تا هم اکنون باین افتخار نایل شده ایم که با توان بالای پرسنل عزیز این بخش (سرکار خانم پاکزاد و جناب آقای خورشید و..)ماهانه بیش از ۲۰۰ کورس شیمی درمانی را با مسولیت حقیر انجام داده و طبق اسناد موجود در بخش انکولوژی و واحد آمار بیمارستان ؛ در سال جاری بیش از ۲۰۰۰ جلسه شیمی درمانی انجام شده است و این درحالیست که من واحدی را از همکار قبلی ام تحویل گرفته بودم  که ماهانه کمتر از ۱۰ جلسه شیمی درمانی انجام میشد و مدتهاست که بیماران  سرطانی جهت درمان از تردد به اهواز و تهران و.. بی نیاز شده اند .”
آقای مهندس ؛ از گزارش درج شده در خبرنامه شما این امر برداشت میشود که ؛ یک تحول جدید رخ داده !! آیا این امر؛ یک نوع بی مهری و دهن کجی به خدمات دو ساله فرزندان دزفول و پرسنل خدوم بخش سرطان بیمارستان؛ تلقی نمی شود؟؟؟
لذا از شما خواستاریم دستور فرمایید از درج مطالبی که فعالیت گروهی را پررنگ وبالطبع به نیروهای بومی ؛ ولایتی و رزمنده سالهای نه چندان دور ؛ کاهش انگیزه خدمت را القا میکند اجتناب فرموده و همیشه واقعیت ها را ارج بنهیم.
پیشاپیش از بذل عنایت و حسن توجه شما قدر دانی کرده موفقیت حضرتعالی را از ایزد منان خواستاریم.

اشتراک مطلب با :
  1. ب بیمار سرطانی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    با سلام و اینکه از شما متشکرم که به یاد ما هم افتادید
    ضمنا من که مبتلا به سرطان روده هستم از دکتر درچین. که از پزشکان خوب.،خوش اخلاق، بسیار دانا و کسی است که با تمام وجود ما را درک می کنند و ما هم تا عمر داریم برایش دعای خیر میکنیم.
    یکی از بیماران گفت که دکتر را اذیت کرده اند و ممکن است از دزفول برود.ترا بخدا این پزشک حاذق را که مثل کیمیا است قبل از اینکه برود دریافتید.دکتر را مثل پسرم دوست دارم و دعا می کنم.خدا حافظش باشد.
    ممنونم