تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۹:۰۷:۴۱
کد خبر : 13416

عضو کمیسیون تلفیق مجلس: بودجه سال ۹۳تاثیر مثبتی بر اقتصاد کشور دارد/شبکه تلویزیونی کشاورز راه اندازی می شود

ˈعباس پاپی زادهˈ امروز درگفتگویی به خبرنگاردزنا ۲۴”  افزود:در نشست کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی که با حضور محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری برگزار شد اثرات اجرای بودجه ۹۳ بر شاخص های کلان اقتصادی از جمله تورم،بیکاری ،رشد اقتصادی وتولید ناخالصی ها مثبت ارزیابی شد. وی اظهارکرد: بر اساس برآوردهایی […]

ˈعباس پاپی زادهˈ امروز درگفتگویی به خبرنگاردزنا ۲۴”  افزود:در نشست کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی که با حضور محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری برگزار شد اثرات اجرای بودجه ۹۳ بر شاخص های کلان اقتصادی از جمله تورم،بیکاری ،رشد اقتصادی وتولید ناخالصی ها مثبت ارزیابی شد.

وی اظهارکرد: بر اساس برآوردهایی که در این نشست ارایه شد با اجرای این لایحه نرخ بیکاری در سال ۹۳ با دو دهم درصد کاهش به ۱۲٫۴خواهد رسید.

پاپی زاده گفت:با اجرای این لایحه تورم نیز در سال ۹۳ به ۲۵ درصد خواهد رسید ، و نیز انتظار می رود تا پایان سال ۹۳ به رشد سه درصدی در اقتصاد کشور دست یافته، و اقتصاد کشور از حالت رکود کنونی خارج شود.

این عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزود:کلیات بودجه سال ۹۳ در این نشست رأی گیری و با اکثریت آرا تصویب شد

شبکه تلویزیونی کشاورز راه اندازی می شود

پاپی افزود در نشست با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبرداری رییس جمهوری در خصوص راه اندازی شبکه تلویزیونی کشاورز به منظور پوشش اخبار و اطلاعات بخش کشاورزی بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود:در این نشست مقرر شد پیگیری لازم در این خصوص صورت گرفته و در لایحه بودجه سال آینده اعتبارات مناسبی برای راه اندازی این شبکه تلویزیونی اختصاص داده شود.

پاپی زاده گفت:محمدباقر نوبخت در این نشست قول مساعد داد تا اعتبارات راه اندازی این شبکه تلویزیونی را تا آنجا که امکان دارد افزایش دهد.

اشتراک مطلب با :