تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۰:۰۹:۰۳
کد خبر : 13398

باند سارق منازل مسکونی در دزفول شناسایی و متلاشی شد

به گزارش دزنا ۲۴:  سرهنگ پاسدار ˈاحمد چندازˈ درگفتگویی به خبرنگارما اظهارکرد: این باند توسط ماموران این نیرو گفت:پس از انجام چندین فقره سرقت از منازل ، مراتب به طور ویژه در دستور کار پلیس دزفول قرار گرفت. وی افزود:ماموران نیروی انتظامی پس از انجام تحقیقات گسترده پلیسی یک باند حرفه ای سارقین منازل را […]

به گزارش دزنا ۲۴:  سرهنگ پاسدار ˈاحمد چندازˈ درگفتگویی به خبرنگارما اظهارکرد: این باند توسط ماموران این نیرو گفت:پس از انجام چندین فقره سرقت از منازل ، مراتب به طور ویژه در دستور کار پلیس دزفول قرار گرفت.

وی افزود:ماموران نیروی انتظامی پس از انجام تحقیقات گسترده پلیسی یک باند حرفه ای سارقین منازل را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری دو نفر از اعضای این باند شدند.

فرمانده انتظامی دزفول افزود: در بازجویی فنی انجام شده از این متهمین تاکنون به ارتکاب ۳۰ فقره سرقت از منازل در شهرستان دزفول اعتراف کرده اند.

وی گفت: تلاش برای شناسیی و دستگیری همدستان متهمین توسط نیروی انتظامی ادامه دارد.

وی در خاتمه از شهروندان خواست ضمن تعامل و مشارکت با پلیس،هر گونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت سارقان را از طریق تماس با مرکز ۱۱۰ اعلام ، تا سریعا نسبت به دستگیری آنان اقدام شود

اشتراک مطلب با :
  1. رضا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    اقا یه سوال داشتم کی ازادشون می کنید شاید هم اون موقعی که من دارم نظر می ذارم ازاد شده باشن نمی دونیم