تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , دی, ۱۳۹۲ | ۲۰:۴۰:۰۹
کد خبر : 13388

دوره آموزش شجره طیبه صالحین بسیج دانش آموزی در دزفول برگزار شد

به گزارش دزنا ۲۴”  امام جمعه دزفول در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ،طرح شجره طیبه صالحین را یکی از کاملترین و جامع ترین طرح هایی دانست که در کشور درحال اجراست و از نظر اجتماعی ، سیاسی ، عقیدتی ابعاد مختلفی دارد. حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی افزود:این طرح یک جمع بندی کاملی […]

به گزارش دزنا ۲۴”  امام جمعه دزفول در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ،طرح شجره طیبه صالحین را یکی از کاملترین و جامع ترین طرح هایی دانست که در کشور درحال اجراست و از نظر اجتماعی ، سیاسی ، عقیدتی ابعاد مختلفی دارد.

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی افزود:این طرح یک جمع بندی کاملی از تجربیات سه دهه انقلاب اسلامی و در قالب بهترین روش ها وبه صورت حلقه ها ، گروه ها ، سر مربی و استاد اجرا می گردد .

وی بسیج ، مسجد و حوزه را سه رکن اصلی این طرح و مقام معظم رهبری را مهمترین پشتیبان و حامی آن عنوان کرد و اظهار داشت: دراین طرح از توانمندترین افراد و کارآمدترین تشکیلات و ساختار کشوری استفاده شده است .

امام جمعه دزفول گفت: طرح شجره طیبه صالحین از نظر محتوا و برنامه یکی از غنی ترین طرح هاست و در صورتی که به خوبی و با حفظ بازنگری و آسیب شناسی اجرا گردد می تواند به عنوان یک طرح بین المللی و جهانی در جهان اسلام مطرح گردد زیراکه از تمام ظرفیت ها و نقاط مختلف کشور در آن استفاده شده است .

حجت الاسلامی قاضی دزفولی ضمن تاکید بر مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی ایران گفت:باید با برنامه پیش رفت و پاسخی قاطع به هجمه فرهنگی دشمن داد چرا که امروز دشمن در شبکه های جهانی رادیویی وتلویزیونی از جمله شبکه بی بی سی مشغول بررسی و تحلیل درباره این طرح هستند که این نشانه اهمیت موضوع است.

سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز با اشاره به جنگ نرم دشمن و فرمایش مقام معظم رهبری در سه موضوع جنگ روانی ، جنگ اقتصادی و جنگ مقابله با پیشرفت و اقتدار ملی دشمن علیه نظام اسلامی بر لزوم حضور تمام نیروها در صحنه و استفاده از این دوره ها درجهت پاسخگویی به جوانان و شبهات دانش آموزان بخصوص دانش آموزان دختر تاکید کرد.

این دوره آموزشی به مدت دو روز برگزار شد

اشتراک مطلب با :