تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , دی, ۱۳۹۲ | ۲۰:۳۴:۰۹
کد خبر : 13385

یک مطب دندانپزشکی غیر مجاز در دزفول پلمب شد

به گزارش دزنا ۲۴ بنقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول : با پیگیری و بررسی انجام شده توسط کارشناسان نظارت بر درمان این دانشگاه این واحد دندانپزشکی که به صورت غیر مجاز فعالیت می کرد پلمب گردید. و مسوول این واحد دندانپزشکی که فاقد مدرک علمی و دانشگاهی و نیز پروانه فعالیت قانونی […]

به گزارش دزنا ۲۴ بنقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول : با پیگیری و بررسی انجام شده توسط کارشناسان نظارت بر درمان این دانشگاه این واحد دندانپزشکی که به صورت غیر مجاز فعالیت می کرد پلمب گردید.

و مسوول این واحد دندانپزشکی که فاقد مدرک علمی و دانشگاهی و نیز پروانه فعالیت قانونی بوده به کار دندانپزشکی و دندانسازی مبادرت می کرد.

فریدون جعفریانفر گفت:با هماهنگی پلیس و کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی این فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از شهروندان خواست در انتخاب پزشک به مواردی چون شماره نظام پزشکی، شماره پروانه مطب و موارد بهداشتی توجه کرده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف موارد را به معاونت درمان ،واحد نظارت بر درمان واقع در محل سابق بیمارستان افشار اطلاع دهند.

در تیرماه امسال نیز دو دندانپزشکی غیر مجاز در دزفول که در منازل مسکونی فعالیت می کردند شناسایی و پلمب گردید

اشتراک مطلب با :