تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۲ | ۲۰:۱۶:۰۳
کد خبر : 13370

نمایش طنز محلی در دزفول به روی صحنه می رود

دزنا ۲۴” ˈ غلامعلی تاج ˈ روز یکشنبه روز گفت وگو با خبرنگارما افزود: نمایش طنز ˈالمشنگهˈ کاری از گروه هنری هدی در دزفول است که ۲۲ دیماه به روی صحنه می رود. وی اظهار داشت:سرپرستی ،نویسندگی وکارگردانی این نمایش بر عهده عبدالمحمد نعناکار می باشد و محسن آزادی، مهدی گیتی، رضا مطیعی، فاطمه حاجی، […]

دزنا ۲۴” ˈ غلامعلی تاج ˈ روز یکشنبه روز گفت وگو با خبرنگارما افزود: نمایش طنز ˈالمشنگهˈ کاری از گروه هنری هدی در دزفول است که ۲۲ دیماه به روی صحنه می رود.

وی اظهار داشت:سرپرستی ،نویسندگی وکارگردانی این نمایش بر عهده عبدالمحمد نعناکار می باشد و محسن آزادی، مهدی گیتی، رضا مطیعی، فاطمه حاجی، علی گوکی، الهام عدالتی، علی حلبی ساز و احمد شمس منصوری نیز بازیگران این مجموعه را تشکیل می دهند.

رییس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان دزفول با اشاره به دیگر برنامه های این شهرستان گفت:نمایشگاه عکس اعضای انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دزفول نیز از پنجشنبه این هفته در گالری مجتمع فرهنگی دزفول برپا می شود و علاقمندان می توانند از این آثار دیدن کنند.

وی افزود:این نمایشگاه شامل حدود ۳۵ تابلو است که برگرفته از عکس های برگزیده هنرمندان می باشد که به مدت ۱۰ روز برای بازدید علامندان دایر می باشد

اشتراک مطلب با :