تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۲ | ۲۰:۱۳:۱۸
کد خبر : 13365

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول تا پایان امسال کلنگ زنی می شود

دزنا ۲۴” ˈ عباس پاپی زاده ˈ  افزود:در دیدار با ˈعلی ربیعیˈ وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی موضوع احداث بیمارستان تامین اجتماعی دزفول به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم این شهرستان طرح شد. وی گفت:مشکلات این بیمارستان توسط هیات امنا مورد بررسی قرار گرفته و با پیگیری که انجام شد مشکلات و موانع […]

دزنا ۲۴” ˈ عباس پاپی زاده ˈ  افزود:در دیدار با ˈعلی ربیعیˈ وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی موضوع احداث بیمارستان تامین اجتماعی دزفول به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم این شهرستان طرح شد.

وی گفت:مشکلات این بیمارستان توسط هیات امنا مورد بررسی قرار گرفته و با پیگیری که انجام شد مشکلات و موانع سد راه احداث این بیمارستان مرتفع شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال کلنگ احداث بیمارستان ۹۶ تختی تامین اجتماعی در شهرستان دزفول با حضور شخص وزیر به زمین زده خواهد شد.

شهرستان دزفول با بیش از ۲۰۰ هزار بیمه شده فاقد بیمارستان تامین اجتماعی است.

درمانگاه تامین اجتماعی دزفول واقع در هسته مرکزی این شهر به عنوان درمانگاه اصلی تامین اجتماعی در این شهرستان روزانه شاهد خیل بیمارانی است که با در دست داشتن دفترچه درمان تامین اجتماعی چشم انتظار دریافت خدمات درمانی هستند.

کمبود امکانات،کمبود پزشک متخصص ، عدم ارائه برخی داروها ،محدودیت فضا ، شلوغی و ازدحام بیماران موجب شده تا بسیاری از بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی در این شهرستان قید حضور در این درمانگاه و دریافت تسهیلات رایگان را زده و برای درمان خود به مطب پزشکان و سایر درمانگاهها مراجعه کنند.

اشتراک مطلب با :
  1. امین Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    به سلامتی تا آخر امسال گلنگ زده میشه ۲۰سال دیگه ساخته میشه البته مسئولین شهرستان دیگه باید پیگیریشن ربطی به دولت نداره