تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۲ | ۲۰:۰۹:۵۹
کد خبر : 13363

آغاز بارندگی‌ها و آماده‌باش برای آبگرفتگی‌ها درخوزستان

دزنا ۲۴”بهرام جنتی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: بر اساس اطلاعیه صادر شده اداره کل هواشناسی خوزستان بارندگی‌ها در نقاط مختلف استان از ساعات آینده آغاز می‌شود و این بارندگی‌ها فراگیر خواهد بود. وی با اشاره به آغاز بارندگی‌ها در شهرهای جنوبی خوزستان افزود: بارندگی‌ها در شهرهایی همچون هندیجان، آبادان و… آغاز شده است و […]

دزنا ۲۴”بهرام جنتی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: بر اساس اطلاعیه صادر شده اداره کل هواشناسی خوزستان بارندگی‌ها در نقاط مختلف استان از ساعات آینده آغاز می‌شود و این بارندگی‌ها فراگیر خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز بارندگی‌ها در شهرهای جنوبی خوزستان افزود: بارندگی‌ها در شهرهایی همچون هندیجان، آبادان و… آغاز شده است و رفته‌رفته بارندگی به سایر شهرهای استان نیز کشیده خواهد شد.

مدیر مرکز پیش‌بینی هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی‌های انجام شده درباره بارندگی‌های آتی گفت: بارندگی‌های این هفته در مناطق مرکز، شرق و جنوب استان قابل توجه خواهد بود.

جنتی با اشاره به اینکه بارندگی‌ها در خوزستان قابل توجه خواهد بود، خاطر نشان کرد: برای آبگرفتگی معابر استان و آماده‌باش در این زمینه هشدارهای لازم صادر شده است.

وی تاکید کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده این بارندگی‌ها تا اوایل وقت روز سه‌شنبه در استان ادامه خواهد داشت و پس از آن توده هوای سردی در استان مستقر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده بارندگی‌های فصل زمستان در استان خوزستان نرمال پیش‌بینی شده است.

اشتراک مطلب با :