تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , دی, ۱۳۹۲ | ۲۱:۵۷:۰۱
کد خبر : 13354

سومین ایستگاه مطالعه دزفول افتتاح شد

دزنا ۲۴” سومین ایستگاه مطالعه شهرستان دزفول ظهر امروز با حضور مسئولان شهری و استانی افتتاح شد. طرح ایستگاه مطالعه از طرح‌های مهم نهاد کتابخانه های عمومی است که از ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۱ با تعداد شش ایستگاه در استان خوزستان آغاز شد و تا فاز چهارم به ۲۶ ایستگاه رسید. در فاز پنجم این […]

دزنا ۲۴” سومین ایستگاه مطالعه شهرستان دزفول ظهر امروز با حضور مسئولان شهری و استانی افتتاح شد.

طرح ایستگاه مطالعه از طرح‌های مهم نهاد کتابخانه های عمومی است که از ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۱ با تعداد شش ایستگاه در استان خوزستان آغاز شد و تا فاز چهارم به ۲۶ ایستگاه رسید.

در فاز پنجم این طرح نیز چهار ایستگاه جدید مطالعه در شهرهای دزفول، اندیمشک، بهبهان و خرمشهر افتتاح می‌شود که تعداد ایستگاه‌های مطالعه به ۳۰ عدد خواهد رسید.

*کتاب‌های پزشکی هم در ایستگاه مطالعه گنجانده شود

مدیر درمانگاه امام علی(ع) دزفول نیز در این آیین پیشنهاد کرد: کتاب‌هایی که در این ایستگاه‌های مطالعه ارائه می‌شوند مرتبط با محل مورد نظر باشند به عنوان مثال افرادی که در درمانگاه در انتظار نوبت پزشک هستند از وقت خود در خصوص مطالعه کتاب‌های پزشکی استفاده کنند.

علیرضا عترت‌خواه افزود: باید عادت‌های سلامتی را در بین کودکان افزایش داد تا عادت‌های صحیح زندگی در کودکی پایه‌گذاری شوند و شاهد جامعه نوینی باشیم.

اشتراک مطلب با :