تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۲ | ۱۸:۰۱:۱۰
کد خبر : 13327

خطیب جمعه دزفول “غنی‌سازی ۶۰ درصدی شکستی برای آمریکاست/گلایه ازوضعیت نظافت بیمارستان بزرگ دزفول

به گزارش دزنا ۲۴” سید محمدعلی قاضی دزفولی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان دزفول اظهار داشت: اخیرا در مجلس مصوبه‌ای به تصویب رسیده که ۶۰ درصد غنی‌سازی را مصوب کرده است. وی افزود: این اقدام برای آمریکا پیام دارد که زیاده خواهی و تحریم برای ایران هیچ معنایی نداشته و مردم و مسئولان دست […]

به گزارش دزنا ۲۴” سید محمدعلی قاضی دزفولی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان دزفول اظهار داشت: اخیرا در مجلس مصوبه‌ای به تصویب رسیده که ۶۰ درصد غنی‌سازی را مصوب کرده است.

وی افزود: این اقدام برای آمریکا پیام دارد که زیاده خواهی و تحریم برای ایران هیچ معنایی نداشته و مردم و مسئولان دست از اهداف خود برای پیشبرد و شکوفایی بخش‌های مختلف کشور دست برنخواهند داشت.

خطیب جمعه دزفول در خصوص مذاکرات ۱+۵ ادامه داد: با دشمن باید با ادبیات خودش صحبت کرد و اگر دشمن می‌خواهد متکبرانه سخن گوید ما هم باید به همان صورت برخورد کرده و با ادبیات خودشان تقابل کنیم.

وی در ادامه خطبه‌ها به گرامیداشت ۹ دی اشاره کرد و ابراز داشت: گناه سران فتنه سال ۸۸ بسیار بزرگ بود و نمی‌شود آن را نادیده گرفت.

قاضی دزفولی در همین خصوص اضافه کرد: بعضی‌ها در روزنامه‌ها، مطبوعات و رسانه‌ها گفته‌اند که این یک سوءتفاهم بود اما آیا انقلاب اسلامی را به لبه پرتگاه بردن سوءتفاهم است؟ در صورتی که مردم بصیر و آگاهند و واقعه ۹ دی ماه را خود به چشم دیده‌اند.

وی در رابطه با ۱۷ دی ماه ۱۳۱۴هجری شمسی و موضوع کشف حجاب عنوان کرد: یکی از انواع مبارزات با دین و دیانت، باز کردن خواسته‌های شهوانی و نفسانی، شهوترانی، بی‌عفتی و بی‌عصمتی در جامعه بوده که با تحقق آن، مسیر مردم به گناه و انحراف کشانده خواهد شد.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه دشمن همواره سعی دارد گناه و بی‌عفتی را در جامعه شایع کرده و از این طریق هجوم فرهنگی ایجاد کند تا جوانان ما ضربه ببینند تصریح کرد: مسئولان نیز در مقابل باید سعی کنند مشکلات این قشر فعال و جوان در زمینه‌های ازدواج، اشتغال و مسکن را حل کنند تا ناهنجاری‌ها در جامعه بیشتر نشود.

خطیب جمعه دزفول در فراز دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول به آیین تودیع ومعارفه شهردار سابق و جدید دزفول اشاره کرد و از زحمات و تلاش های ˈمحمدعلی دوایی فرˈ شهردار سابق تقدیر کرد و گفت: مسوولیت خطیر شهرداری دزفول اکنون به ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ که از مدیران با سابقه و با تجربه است واگذار شده است.

وی گفت:داشتن شهری توسعه یافته ،نظیف و زیبا در رشد و تعالی شهر موثر است و اگر شهردار جدید بتواند از فضای ساحل به درستی استفاده کند و مشکل ترافیک شهری را حل کند ،در معماری شهری،آسفالت و مبلمان شهری تلاش کند دزفول به یک شهر نمونه و توسعه یافته در منظر شهری تبدیل می شود.

حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود:شهرداری باید با همکاری مردم ومسوولان وظایفش را به خوبی انجام دهد و در ارائه خدمات کوتاهی نکند.

وی اظهار داشت:پروژه های زیادی روی زمین مانده که باید اولویت بندی شود ضمن اینکه هر پروژه باید یک پیوست فرهنگی داشته باشد.

خطیب جمعه دزفول در خاتمه نسبت به وضعیت نامناسب نظافت بیمارستان دزفول تذکر داد و گفت:گزارش شده که خدمات و نظافت بیمارستان دزفول مناسب نیست و این امر موجب گلایه مردم شده است که مسوولان دانشگاه علوم پزشکی دزفول تلاش بیشتری در این خصوص داشته باشند

اشتراک مطلب با :