تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۲ | ۰۰:۲۸:۲۹
کد خبر : 13313

سفرهای‌استانی دولت یازدهم کلید خورد/ سفر روحانی به خوزستان طی دو هفته‌ آینده

دزنا ۲۴” عباس پاپی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگارما ، از سفر دکتر روحانی رئیس‌جمهور طی دو هفته‌های آینده به استان خوزستان خبر داد و گفت: این سفر به‌عنوان اولین سفر استانی دولت یازدهم به‌شمار می‌آید. نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به درخواست مکرر مجمع نمایندگان استان خوزستان از رئیس‌جمهور برای سفر […]

دزنا ۲۴” عباس پاپی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگارما ، از سفر دکتر روحانی رئیس‌جمهور طی دو هفته‌های آینده به استان خوزستان خبر داد و گفت: این سفر به‌عنوان اولین سفر استانی دولت یازدهم به‌شمار می‌آید.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به درخواست مکرر مجمع نمایندگان استان خوزستان از رئیس‌جمهور برای سفر به استان خوزستان، افزود: قطعا دکتر روحانی در این سفر، بیشتر در جریان مشکلات و نواقص این استان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه عقب‌ماندگی و فقدان توسعه‌یافتگی در استان خوزستان در اولین سفر استانی دولت یازدهم بررسی می‌شود، تصریح کرد: در چند سال اخیر مسئولان سفرهای بسیاری به استان خوزستان داشته‌اند، اما متأسفانه هنوز مشکلات این استان باقی مانده است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، ادامه داد: به طور حتم با سفر رئیس‌جمهور به خوزستان و تصویب مصوبات جدید و برنامه‌ریزی های مناسب می‌توان به آینده استان خوشبین بود

اشتراک مطلب با :
  1. ناجی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    هنوز که نرفته…
    چی کلید خورده